Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Máte skvělé nápady? Objevte Idomaster.com a nabídněte světu to nejlepší řešení!

Idomaster je jedinečná komunita kreativních lidí, kde mohou nejen prodávat, ale také kupovat své produkty, služby, myšlenky. Je to nový trend flexibilní a alternativní práce. Po jednoduché registraci stačí přidat své řešení a počkat na první zákazníky. Bonus za přidání vlastní nabídky je více než milým překvapením.
PR článek

Jak to celé funguje?

V první řadě je potřeba se na stránce zaregistrovat.

Registrace je poměrně jednoduchá a nezabere více než pár minut. Můžete se registrovat jako osoba nebo společnost. Stránka si od vás vyžádá několik doplňujících informací a po aktivaci účtu v ověřovacím e-mailu bude vše hotovo.

Po zaregistrování stačí přidat své řešení.

Jak přidat své řešení?

Po přihlášení si otevřete svůj profil a v něm záložku My solutions. Kliknete na tlačítko Create a solution.

Na začátku je potřeba zvolit poutavý nadpis, nezapomeňte na klíčové slovo, kterým se odlišíte od konkurence. Následně zvolíte kategorii, ve které budete inzerovat svou práci. Na výběr máte velké množství kategorií, které jsou systematicky děleny do 8 oblastí: Rozvoj, Obchod, IT a Software, Design, Marketing, Office Produktivita, Psaní, Překlady, Hudba, Audio.

V dalším kroku uvedete předběžný popis řešení a přidáte titulní fotografii. Následně celý popis řešení. K informacím je možné doplnit i přílohy.

Na konci vyplňování čeká nejtěžší rozhodnutí. Musíte si totiž promyslet, zda budete nabízet své řešení zdarma nebo za poplatek, případně za jak vysoký poplatek (v přepočtu za hodinu).

Vynikající je, že stránka za vás sama připočte k vaší požadované částce výšku daně a poplatek pro portál, takže ihned vidíte výslednou sazbu, která se objeví možným zákazníkům.

Dále už jen stisknete Add solution a počkáte na schválení administrátorem portálu. Následně už najdete řešení ve svém profilu pod záložkou My solutions nebo si jej můžete najít v kategorii, do které jste ho zařadili.

Bonus navíc!

Velmi milým překvapením je 25% slevový kupón na celý sortiment nabídek jako bonus za 5 přidaných řešení. Přestože stránka nedělá kolem tohoto bonusu velké promo, nápad je třeba ocenit. Vždyť každému občas něco chybí a dostat službu levněji jen za přidání vlastní pracovní nabídky je opravdu výjimečné.