Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Nejlepší fitness náramek ve slevě: Pořiďte si Honor Band 5 za poloviční cenu

PR článek
Honor Band 5 je naprostým hitem letošního roku, zejména pak léta. Tento fitness náramek definoval novou škálu funkcí ve střední cenové kategorii a zalekly se jej i velké značky, které se budou muset přizpůsobit novému králi. Vy tento náramek máte nyní šanci získat za ještě atraktivnější cenu!

Fitness náramků se každý rok vyrojí jako hub po dešti. Směrodatným ukazatel je výhradně známá značka a číslo, které značí generační řadu. Honor Band 5 je nejnovějším přírůstkem ve svém portfoliu a momentálně jedna z nejrozumnějších voleb své kategorie. V tuzemských obchodech jej seženete výhradně za čtyřcifernou částku, tedy bezmála 1400 Kč. Skvělá cena, ale co ji ještě snížit?

Štěstí přeje nejrychlejším, Honor Band 5 můžete mít za směšných 700 Kč, za které byste v našich krajích sehnali nanejvýš třetí řadu. Stačí omrknout nabídku v internetovém obchodě Ebay a doufat, že se řadíte mezi ty rychlejší a ještě na vás zbylo. Internetový obchod Ebay je bezpečnou volbou při nákupu z internetu, jelikož garantuje dodání zboží či 100% vrácení peněz. Vašemu rozhodování tak nic nebrání.


Honor Band 5 se pyšní barevným 0.95“ displejem se skvělou čitelností na ostrém světle. Oproti dřívějším verzím (a zejména svým cenovým konkurentům) dokonce zobrazuje mobilní notifikace, příchozí hovory, umožňuje přepínat písničky a dokonce i ovládat kameru vašeho mobilního telefonu. Zároveň můžete svůj telefon najít jediným poklepáním na hodinky. Už žádné bloudění po bytě a prosby o prozvonění.

Víte proč se některé jiné náramky tak rády pyšní až měsíční výdrží? Protože balamutí své zákazníky a šetří na funkčnosti té nejdůležitější položky – snímání srdečního tepu, který musíte manuálně vyvolat při cvičení nebo jej nechat snímat v dlouhých časových intervalech. Honor Band 5 však disponuje nepřetržitým snímáním srdečního tepu. Ptáte se, k čemu je to dobré?

Od fitness náramků samozřejmě chceme, aby nám prozradily množství spálených kalorií, a tak nám ukázaly, zda se ubíráme správným směrem, a zároveň nás motivovaly. Spálené kalorie se však odvíjejí od správné tepové frekvence, která se průběžně mění v průběhu celého dne. Hloupé náramky tento fakt neberou v potaz a pouze násobí počet vašich kroků s váhou. Honor Band 5 díky konstantnímu monitoringu vašeho srdečním tepu poskytuje přesnější výpočet spálených kalorií. Daní je pak lehce nižší výdrž, která činí 2 týdny.

Dalším klíčovým parametrem je kombinace šestiosého gyroskopu s akcelerometrem, která dokáže rozeznat pohyby rukou do všech směrů. Hloupé fitness náramky od sebe sotva odliší obyčejné kroky od pádlování či výšlapu do schodů, například. Honor Band 5 však díky pokročilejší výbavě dokáže rozeznat širokou škálu aktivit, a správně jim přiřadit spálené kalorie dle známých výpočtů.


Samozřejmostí je monitoring spánkové aktivity a voděodolnost do 50 metrů, díky čemuž se můžete s náramkem i sprchovat, potápět či přímo plavat – jistěže s možností výpočtu spálených kalorií, ale dokonce i výkonu a rychlosti.

Honor Band 5 doporučujeme pořídit v internetovém obchodě Ebay, kde jej nyní seženete za poloviční cenu oproti tuzemským obchodům. Internetový obchod Ebay je bezpečnou volbou při nákupu z internetu, jelikož garantuje dodání zboží či 100% vrácení peněz. Vašemu rozhodování tak nic nebrání.