Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Nekupujte novou televizi! Vylepšete si stávající o 4k HDR TV box s Androidem

PR článek
Spokojte se se svým současným zobrazovadlem a nesedejte obchodním řetězcům na lep v době přechodu na nové vysílání. Pořiďte si raději televizní box s podporou 4k HDR rozlišení a podporou aplikací i příslušenství, kterým se nemohou televizní SMART systémy rovnat.

V době přechodu na nové vysílání nahrazuje většina uživatelů své televizory za modernější zobrazovadla. Přitom zbytečně. Daleko jednodušší je vybavit stávající zařízení krabičkou, která nové technologie s přehledem nahrazuje a doplňuje je dalšími funkcemi, na které jsou televize příliš krátké.

Ušetřete hned dvojnásob, nekupujte novou televizi a pořiďte si TV Box za bezkonkurenční cenu. Xiaomi Mi TV Box do konce tohoto týdne naleznete na internetovém obchodě Gearbest o 32 % levněji. Vyhnete se navíc další přirážce, kterou si kladou tuzemské obchody nabízející zařízení bezmála při dvojnásobku této ceny. 

Zařízení běží na operačním systému Android TV 6.0, díky kterému má přístup k široké škále aplikací skrze platformu Google Play. Nabídku aplikací si tak můžete doplnit například o Netflix, Spotify nebo tolik populární Kodi, sloužící k přehrávání stažených videosouborů. Další možností, kterou můžete s krabičkou využít, je sledování tradičního televizního vysílání pomocí aplikace Sledovani.TV a dalších IPTV služeb, se kterými žádný přechod z DVB-T na DVB-T2 nemusíte řešit.

O svižný chod zařízení se stará čtyřjádrový procesor Cortex-A53 taktovaný na frekvenci 2.0GHz, kterému sekunduje grafický čip Mali-450 a 2GB DDR3 paměti. Tyto specifikace vám umožní spouštět nejen náročné hry, ale také emulátory Nintendo 64, Playstation 1  nebo PSP. Do zařízení připojíte i myš, klávesnici nebo gamepad. V kombinaci s tímto příslušenstvím nahradíte i herní konzoli.

Brouzdání po internetu usnadní technologie Google Cast, kdy obsah ze svého mobilního telefonu pošlete skrze Xiaomi Mi TV Box k přehrávání do televize. Zařízení podporuje videosoubory s 4k HDR dodávající nejlepší dostupnou kvalitu obrazu, ozvučení Dolby a DTS. K televizi připojíte krabičku pomocí HDMI 2.0 kabelu.

Xiaomi Mi TV Box je dodávaný s evropskou zásuvkou a s roční zárukou, vztahující se i na proplacení poštovného. Za zvýhodněnou cenu -32% jej naleznete v internetovém obchodě Gearbest pouze do této neděle. Akce však může skončit předčasně při vyprodání všech zařazených kusů, tak raději neotálejte.