Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Nižší cena: Rychlá laserová gravírovačka Swiitol E24 Pro i s příslušenstvím

PR článek
Vyzkoušejte laserové gravírování, které vám umožní vyrábět unikátní výrobky podle vašich originálních návrhů.

Laserové gravírování je sofistikovaná technologie, která využívá laserový paprsek k vyrývání libovolných vzorů a jemných detailů na různých materiálech. Tento proces je možné využít k přesnému opracování povrchů, jako jsou kovy, plasty, sklo, keramika a mnoho dalších.

Proměňte své kreativní sny ve skutečnost. Máme pro vás tip na rychlou a výkonnou gravírovačku Swiitol E24 Pro, která je k dispozici za akční cenu buď samostatně nebo s nadstandardním příslušenstvím pro ještě více možností.

Laserová gravírovačka Swiitol E24 Pro 24W

Výkonný gravírovací stroj Swiitol C24 Pro 24W je skvělý pomocník pro jakékoliv projekty, ať už jednoduché nebo složitější. Tento stroj s rámem z hliníkové slitiny je připraven k okamžitému použití bez nutnosti instalace.

Gravírovat lze na širokou škálu materiálů rychlostí až 36 000 mm za minutu, přičemž laserový bod má velikost jen 0,06 × 0,06 mm. Modrý laser druhé generace s optickým výstupním výkonem 24 W je schopen prořezat lipové dřevo o tloušťce 17 mm nebo černý akryl o tloušťce 15 mm (na více řezů). Zařízení je velmi přesné a jeho rychlost je o 40 % vyšší než u běžných modelů na trhu.

Specifikace:

  • Gravírovací plocha: 365 × 305 mm
  • Příkon stroje: 130 W
  • Příkon laseru: 60 W
  • Světelný výkon laseru: 24 W
  • Vlnová délka laseru: 455 ± 5 nm
  • Přesnost gravírování: 0,02 mm
  • Hmotnost stroje: 8,5 kg
  • Maximální rychlost gravírování: 36 000 mm/min.
  • Velikost laserového paprsku: 0,06 × 0,06 mm

Laserová gravírovačka Swiitol E24 Pro 24W běží na operačních systémech Win XP, Win 7, Win 8, Win 10 a podporuje klasický gravírovací software, například programy LaserGRBL nebo LightBurn.

Ušetřete s naším slevovým kódem

Samostatná laserová gravírovačka Swiitol E24 Pro 24W je k dostání v časově a kusově omezené nabídce v internetovém obchodě Cafago za 9 816 Kč, stačí když v košíku aktivuješ náš slevový kód SWKF3. Zboží je odesíláno zdarma ze skladu v Evropské unii, takže nemusíte platit žádné další poplatky navíc. Dodací doba je 3–5 pracovních dnů.

Varianta Swiitol E24 Pro 24W v sadě s doplňkovým příslušenstvím vyjde také dobře za 12 400 Kč. Součástí balení je kromě přístroje vzduchové čerpadlo (Air Assit Pump), rotační válec (Rotary Roller) pro gravírování hrnků, lahví apod., voštinový gravírovací panel (Honeycomb Working Table) o velikosti 400 × 400 mm a 8 kusů nožiček pro zvednutí stroje o 12 cm (Height Raised Footpad).