Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Odstřihněte uši od kabelů. Xiaomi QCY T1 Pro TWS seženete za historické minimum

PR článek
Společnost Xiaomi přinesla na trh nová sluchátka, která překvapí nejen svými rozměry, ale i svým výkonem. Jsou tak vyladěná, že člověk ani nepostřehne, že nějaké má a hudba jakoby mu hrála přímo v hlavě.

Bezdrátových sluchátek existuje v současné době hned celá řada, avšak ty, které jsou uživatelsky hodnoceny, jako jedny z nejlepších, zas tolik není. Přesně mezi ně však patří sluchátka od známé technologické společnosti Xiaomi, konkrétně QCY T1 Pro TWS, která se pouze nyní ocitly na ebayi za historicky nejnižší cenu.

Nová bezdrátová sluchátka jsou díky svým miniaturním rozměrům 29x25x19.4mm téměř neviditelná jak pro okolí, tak v kombinaci s nízkou váhou i pro vás samotné. V klidu je tak můžete používat i ve škole a místo nudné přednášky si raději poslechnout něco záživnějšího. Díky nové technologii Bluetooth s dosahem až 10 metrů se navíc můžete klidně podělit o jedno sluchátko i se svým spolužákem. 

Po technologické stránce jsou sluchátka vybavena vysoce kvalitním chipsetem CSR 4.2 chip, který zajišťuje kompatibilitu s bezdrátovou technologií Bluetooth 4.1 a vyšší. Zároveň zde nalezneme i technologii CVC pro maximální izolaci zvuku od okolních ruchů umožňující vychutnat si poslech v co největší a nejčistší kvalitě.

Sluchátka disponují již standardní krabičkou, která zároveň slouží jako dokovací stanice s kapacitou 750 mAh, kde se skrývá dostatek energie pro pětinásobné nabití. Tím pádem vám tato praktická krabička prodlouží životnost sluchátek až o 18 hodin bez nutnosti je neustále připojovat k síti. Kdykoliv totiž vrátíte sluchátka do krabičky, začnou se automaticky sami nabíjet. Neustále tak máte svá sluchátka naplno nabitá a připravena k použití. Výhodou krabičky oproti ostatním jsou i kompaktní rozměry, se kterými je ukryjete i třeba do kapsy.