Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Pecky z budoucnosti: Nabijte si telefon ze sluchátek nebo je proměňte v držák

Sluchátka mohou zastávat více rolí než se jen starat o přenos zvuku. Bezdrátové pecky F9 TWS vypadají už od pohledu kyberpunkově, a první dojem prezentují bravurně i v praxi.
PR článek

Už jsme si vcelku zvykli na bezdrátová sluchátka, která sosají šťávu z vlastního pouzdra, když je zrovna nepoužíváte. Nápad, jak využít dotehdy zbytečné pouzdro, byl v této formě ještě v plenkách. Bezdrátová sluchátka F9 TWS se rozhodla laťku zvednout ještě výše. Pouzdro nabobtnalo do kapacity 3500 mAh a neslouží již jen k nabíjení samotných pecek, ale také mobilního telefonu.

Většina mobilních telefonů má v sobě integrovanou polovinu takové kapacity, takže můžete mít ve své kapse schované klidně až dva nebo tři nabíjecí cykly. Samotná bezdrátová sluchátka F9 TWS disponují 50mAh na každou pecku, takže je zvládnete z krabičky nabít obě až 35x. Vezmeme-li v úvahu, že na jediný nabíjecí cyklus zahrají až 4 hodiny v kuse, pak v zásobě držíte až 6 dní nepřetržitého provozu. 

Vzhledem ke kapacitě powerbank se obvykle špatně udržuje přehled o jejic kapacitách. Tuto frustraci tvůrci F9 TWS chápou a vybavili je tedy číselným indikátorem, který ve futuristickém fontu zobrazuje percentuálně zbývající kapacitu. Po zandání samotných sluchátek laděných do tyrkysových světel se futuristický design ještě znásobuje. 

Pouzdro od sluchátek F9 TWS ovšem chytře využilo i vlastního designu, který tak supluje dokonce držák na telefon pro případy, kdy si chcete například užít film a nedržet celou dobu zařízení v ruce. V rozevřeném stavu jej stačí položit naležato na stůl a cvoček, který obyčejně zamyká pouzdro do sebe, slouží jako zarážka, o kterou si můžete telefon opřít, viz fotografie výše.

Žijeme v době, kdy se bez powerbanky neobejdeme. Bez sluchátek jakbysmet. Ušetřete tedy místo ve svých batozích, zejména na dovolené, a disponujte multifunkčními sluchátky, které zastanou roli obou zařízení. V internetovém obchodě Ebay je nyní naleznete za drobných 300 Kč s dopravou zdarma a garancí vrácení peněz.