Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Pořiďte si 128GB flešku Kodak o 50 % levněji. Slevová akce platí jen pár dní!

PR článek
Ne každý je fanouškem a příznivcem moderních technologií, avšak jeden zástupce elektronického příslušenství se objevuje snad ve všech domácnostech: USB flash disky. Jejich výběr a kompromis mezi parametry se však nesmí podcenit.

Dost často se bohužel jedná o levné čínské napodobeniny než o kvalitní zařízení. Proto jsme nuceni volit vždy kompromis mezi velikostí, rychlostí, cenou a výdrží. Občas se stane, že se nám do ruky dostane fleška, která se zdá být tou pravou, ale při kopírování většího množství dat narazíme na malou kapacitu či šnečí rychlost přenosu.

Pokud se v tomto příběhu poznáváte, je na čase pořídit si konečně pořídit pořádnou a kvalitní flešku, která vás nikdy nenechá na holičkách. Na Ebay.com je právě nyní v časově omezené nabídce fleška značky Kodak K133, která dokáže nabídnout svému majiteli kapacitu od 16GB až po neuvěřitelných 128GB, a to za absurdně nízkou cenu od 150 Kč do 350 Kč. 

Rychlostí strčí hravě do kapsy svou konkurenci, protože díky rozhraní USB 3.0 sviští data čtecí rychlostí 120 MB/s. Při kopírování filmů si tedy ani neodběhnete pro kafe, a už můžete s radostí hledět. Celá fleška je v kovovém zpracování, které udržuje paměťové čipy od Toshiby a Samsungu v naprostém bezpečí. Opomenout jistě nelze ani voděodolnost, kdy se nemusíte strachovat mít flešku během deště pohodlně v kapse. 

Celkové rozměry činí pouhých 5,7×1,65×1 cm, což v kombinaci s nízkou hmotností 26,1 gramů umožní velice snadnou manipulaci, která je navíc podpořena i praktickým poutkem na klíče a možností otáčet celou fleškou v 360°. 

Akce, kdy tuto flešku pořídíte zlevněnou z původních 650 Kč do rozmezí 150-350 Kč dle vybrané varianty, trvá pouze pár dní a zásob je bohužel poskrovnu. Vzhledem k tomu, že i konkurenční značky začínají v tuzemských obchodech na 700 Kč, se tak jedná prakticky o 50% slevu.

Tagy: