Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Pro koho jsou určené modely MacBook Pro? Své si najdou grafici i programátoři

PR článek

Zdroj: Shahid Jamil - stock.adobe.com

Láká váš život digitálního nomáda nebo prostě jen pravidelně dojíždíte za prací a chcete svůj čas v autobuse, vlaku, metru nebo třeba letadle využít na maximum? Spolehlivým společníkem na cestách vám bude MacBook Pro. Proč tento typ notebooku ocení zejména grafici a programátoři a čím je natolik výjimečný?

3 základní požadavky splňuje MacBook Pro na výbornou

Při používání notebooku na cestách vyžadujete jakožto uživatel od přístroje následující:

  • skvělou výdrž baterie,
  • skladnost,
  • nízkou váhu.

Právě model MacBook Pro splňuje všechny tyto tři základní požadavky a chlubí se například tím, že má výdrž baterie až obdivuhodných 22 hodin a díky své nízké hmotnosti se řadí k těm nejlepším cestovním notebookům.

Velikost displeje podle potřeby

Přestože je MacBook Pro skvělým parťákem na cesty, neznamená to, že jeho displej je příliš malý. Věnujete-li se tvorbě grafiky a potřebujete větší displej na pohodlnou práci, určitě vás potěší, že existují také varianty s 16″ obrazovkou. Naopak, ti z vás, kteří si vystačí i s menším 13″ displejem, a malá velikost je pro ně prioritnější, sáhněte po modelu M2 z loňského roku.

Technicky vyladěný notebook

Samozřejmě nesmíme zapomínat ani na technické parametry Maců. Produktová řada MacBook Pro se pyšní výkonnými ARM procesory a šestnáctipalcový model M2 je bez nadsázky určen i pro ty nejnáročnější uživatele. Modelová řada M2 má neuvěřitelnou výdrž baterie a s přehledem zvládne 15 hodin brouzdání po internetu nebo třeba 22 hodin přehrávání videa. U všech modelů MacBooku Pro vás překvapí příjemná rychlost, se kterou vám práce půjde snadno od ruky.

Pokud aktuálně sháníte notebook, se kterým se vám bude pohodlně cestovat, nebude příliš vážit a bude skladný, ale také výkonný a v neposlední řadě i elegantní, sáhněte po modelu MacBook Pro.