Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Recenze: Movavi Video Converter 2024

PR článek
Objevte možnosti Movavi Video Converter! Zjistěte, jak tento všestranný nástroj může zjednodušit vaše potřeby pro konverzi videa. Díky intuitivním a spolehlivým funkcím je Movavi Video Converter ideálním řešením pro konverzi videa bez námahy.

Movavi Video Converter: co to je? Je to nástroj, který vám umožní převést vaše video do libovolného formátu s optimální kvalitou a působivou rychlostí. Ať už jste video profesionál, vášnivý amatér nebo jen příležitostný uživatel, Movavi Video Converter na vás udělá dojem. V tomto článku vám poskytneme podrobnou recenzi tohoto softwaru, ukážeme vám jeho hlavní vlastnosti, možné oblasti použití, výhody a nevýhody. Jste připraveni? Tak jdeme na to!

Stručný přehled

Movavi konvertor videa je software, který vám umožní transformovat vaše multimediální soubory několika kliknutími a je kompatibilní s operačními systémy Windows a Mac a těží z pravidelných aktualizací, aby se přizpůsobil technologickému vývoji. Má také spolehlivý zákaznický servis a záruku bezpečnosti a důvěrnosti vašich dat. Neobsahuje viry, malware ani spyware. Rovněž neshromažďuje vaše osobní ani jiné informace související s vaší online aktivitou. Takže jej můžete používat bez obavy. Kromě toho podporuje mnoho jazyků, což ho zpřístupňuje širokému publiku.

Ale hlavní silnou stránkou Movavi Video Converter je jeho schopnost převést jakýkoli formát videa na jiný bez ztráty kvality. Tato a několik dalších funkcí, na které se podíváme později, činí z Movavi Video Converter komplexní a výkonný nástroj, který získal mnoho pozitivních recenzí od uživatelů i odborníků. Na srovnávacích webech, jako je Trustpilot, Capture, Crozdesk atd., získává vysoké skóre pro snadné použití, rychlost a kvalitu.

Pokud si chcete Movavi video konvertor vyzkoušet sami, můžete si stáhnout bezplatnou zkušební verzi z webu Movavi. Umožní vám používat všechny funkce softwaru po dobu 7 dnů, s určitými omezeními, například k videím je přidán vodoznak a doba trvání zvuku nebo videa může být omezena. Chcete-li si software plně užít bez těchto omezení, budete si muset zakoupit plnou licenci, která stojí 42,95 € na jeden rok nebo 55,95 € na neomezenou dobu. A můžete si být jisti, že při plnění úkolů v softwaru nebudou žádné nepříjemné reklamy!

Deset nejlepších funkcí

Hledáte snadno použitelný a vysoce výkonný software pro konverzi videa? Jste na správném místě! Movavi Video Converter je nástroj, který vám umožní převádět vaše video soubory ve více než 180 různých formátech s optimální kvalitou a vysokou rychlostí. Ale to není vše! Movavi Video Converter také nabízí mnoho zajímavých funkcí, které podrobně popisujeme níže:

 • Podpora více než 180 video formátů: Movavi Video Converter dokáže převést vaše videa do téměř všech existujících formátů, včetně MP4, AVI, MKV, MOV, FLV, WMV atd. Svá videa tak můžete přehrávat na jakémkoli zařízení nebo platformě, například na smartphonu, tabletu, televizi nebo YouTube.
 • Rychlá a bezztrátová konverze kvality: Movavi Video Converter využívá technologii SuperSpeed k převodu vašich videí až 81× rychleji než konkurenční software při zachování původní kvality obrazu a zvuku. To vám ušetří čas a úložný prostor.
 • Základní a pokročilé úpravy videa: Movavi Video Converter umožňuje upravovat videa před nebo po převodu pomocí jednoduchých nebo sofistikovanějších nástrojů, jako je škálování pomocí UI pro 8násobné zlepšení rozlišení.
 • Inteligentní komprese videa: Movavi Video Converter vám pomůže zmenšit velikost vašich videí bez obětování kvality. Můžete použít inteligentní režim, který automaticky upravuje datový tok podle požadované úrovně komprese, nebo ruční režim, který vám dává větší kontrolu nad nastavením. Můžete také použít bezplatný online video konvertor Movavi ke kompresi videí bez instalace softwaru.
 • Dávková konverze: Movavi Video Converter umožňuje převádět více video souborů současně, což vám ušetří čas a úsilí.
 • Automatické rozpoznávání multimediálních souborů: Movavi Video Converter automaticky detekuje multimediální soubory přítomné v počítači nebo na připojené externí jednotce. Můžete tak snadno přistupovat ke svým videím, aniž byste je museli ručně vyhledávat ve svých složkách.
 • DVD ripování a konverze: Movavi Video Converter umožňuje ripovat vaše DVD a převést je do formátu dle vašeho výběru. Své oblíbené filmy si tedy můžete uložit do počítače nebo na jiném zařízení a sledovat je kdykoli a kdekoli chcete.
 • Převod obrázků a GIF: Movavi Video Converter není jen software pro převod videa, ale také software pro převod obrázků a GIF. Můžete změnit formát svých fotografií nebo animací, změnit jejich velikost, oříznout je, otočit je atd. Můžete také vytvářet GIFy ze svých videí nebo obrázků nebo převádět GIFy na videa.
 • Převod zvukových souborů: Movavi Video Converter také umožňuje převádět zvukové soubory do různých formátů, jako jsou MP3, WAV, FLAC, OGG atd. Hudbu tedy můžete poslouchat na jakémkoli přehrávači nebo zařízení. Zvukové soubory můžete také měnit úpravou hlasitosti, rychlosti, výšky tónu atd. Můžete také vytvořit vyzváněcí tóny pro telefon ze zvukových souborů.
 • Přidávání titulků k videím: Movavi Video Converter vám dává možnost přidávat titulky k vašim videím, ať už se jedná o vestavěné nebo externí titulky. Tímto způsobem můžete učinit svá videa přístupnější a srozumitelnější pro lidi, kteří jsou neslyšící nebo nedoslýchaví, nebo pro lidi, kteří mluví jiným jazykem. Titulky můžete také upravit změnou písma, velikosti, barvy, polohy atd.

Maximální snadnost použití

Používání Movavi Video Converter je velmi snadné a intuitivní. Zde jsou kroky, které musíte dodržet:

 1. Stáhněte a nainstalujte Movavi Video Converter do počítače. Je kompatibilní s Windows a Mac OS.
 2. Spusťte program a kliknutím na Přidat média importujte videa, která chcete převést.
 3. Vyberte výstupní formát nebo přednastavení zařízení ze seznamu v dolní části okna.
 4. Pokud chcete svá videa upravit, klikněte na tlačítko Upravit vedle každého videa a použijte nástroje v okně editoru.
 5. Pokud chcete svá videa komprimovat, klikněte na hodnotu velikosti vedle každého videa a použijte posuvník nebo zadejte konkrétní hodnotu do okna komprese.
 6. Pokud chcete použít škálování pomocí UI, klikněte na tlačítko Magic Enhance vedle každého videa a vyberte požadovanou možnost v okně škálování.
 7. Pokud chcete použít možnosti úprav, vyberte typ úprav, které chcete provést, na horní kartě Efekty.
 8. Kliknutím na Převést zahájíte proces převodu.
 9. Počkejte na dokončení převodu a najděte svá převedená videa v cílové složce.

Pro koho a na co je užitečný?

Movavi převáděč videa je software, který dokáže snadno a rychle převádět video, audio a obrazové soubory do různých formátů. Ale v jakých oblastech každodenního života lze tento software použít

Tento software je ideální pro lidi, kteří potřebují pracovat s multimediálními soubory různých zdrojů a kvalit. Ať už jde o vytváření prezentací, vzdělávacích videí, podcastů, montáží nebo klipů, Movavi Video Converter vám umožňuje spravovat všechny formáty bez ztráty kvality. Soubory můžete také optimalizovat podle svých potřeb a zařízení.

Movavi Video Converter je také cenným nástrojem pro milovníky zábavy. Ať už chcete sledovat své oblíbené filmy a seriály v telce, na tabletu nebo smartphonu, díky tomuto softwaru je budete moci snadno převést. Díky rychlé a efektivní konverzi si také budete moci vychutnat hudbu a fotografie na všech svých zařízeních.

A konečně, Movavi Video Converter je skvělým spojencem pro uživatele sociálních sítí. Pokud chcete sdílet své výtvory, vzpomínky nebo názory se svými přáteli nebo předplatiteli,  s tímto softwarem můžete to udělat několika kliknutími. Své soubory můžete převést do formátu vhodného pro každou platformu, jako je YouTube, Facebook, Instagram nebo TikTok. Soubory můžete také přizpůsobit pomocí efektů, přechodů nebo textů.

Movavi Video Converter je proto všestranný a výkonný software, který dokáže uspokojit potřeby různých uživatelských profilů. Ať už pro práci, vzdělávání, zábavu, sociální sítě nebo osobní použití, tento software vám nabízí možnost snadno převádět a upravovat multimediální soubory.

Výhody a nevýhody

Když se blížíme ke konci našeho článku, shrňme si hlavní výhody a nevýhody Movavi Video Converter, abychom vám pomohli rozhodnout, zda tento software splňuje vaše potřeby a očekávání.

Výhody:

 • Rychlá konverze bez ztráty kvality
 • Základní a pokročilé úpravy videa
 • Změna formátu videa do více než 180 video formátů
 • Optimalizace videí pro různá zařízení
 • Technologii UI
 • Dávkovou konverzi více souborů najednou
 • Kopírování DVD

Nevýhody:

 • Bezplatná verze s omezeními
 • Nevhodné pro multimediální obsah chráněný proti kopírování
 • Chybí možnosti úprav na profesionální úrovni
 • Nevhodné pro uživatele Linuxu

Závěr

Závěrem lze říci, že Movavi Video Converter je výkonný, snadno použitelný a všestranný software pro převod videa. Umožňuje vám převádět videa do více než 180 formátů, upravovat je, komprimovat a přenášet do svých zařízení. Ať už jste profesionál nebo amatér, najdete v Movavi Video Converter spolehlivý a efektivní nástroj pro správu multimediálních souborů. Pokud hledáte kvalitní software pro převod videa, neváhejte vyzkoušet Movavi Video Converter zdarma. Nebudete zklamáni!