Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Rychlé, zdravé a čisté oholení? Zapojte do hygieny holící strojek od Xiaomi

PR článek
Tvář je první částí těla, které si lidé všímají. Správná hygiena je tedy klíčová pro mezilidské vztahy v pracovním i osobním životě. Bohužel většina z nás neklade na výběr na kvalitní holící prostředky, a pak se diví, co jim to raší na hlavě. Změňte to.

Nekvalitní žiletky a holící strojky zanechávají za sebou podrážděnou kůži, krvácející jizvičky a spějí beďarovitým kráterům, které se s každým novým holením opětovně probudí k erupci. Přitom stačí jen dbát na správnou výbavu, která je k pokožce šetrná a odmění vás zdravě oholenou čelistí. Vyhněte se vzezření líného puberťáka a působte sebevědomým dojmem muže, kterému záleží na vlastním vystupování.

Žiletky na vícero použití nejsou řešením, obzvláště s více čepelemi. Každá břitva navíc je jen dalším zářezem do vaší kůže, což vede v přímé úměre k větší a větší podrážděnosti. Oholí vás rychle, avšak vyberou si svoji ošklivě vypadají daň. Obraťte tedy svůj úsměv k holícímu strojku od Xiaomi, který nyní seženete v internetovém obchodě Ebay ve výprodeji za pár stovek. Zásoby se ovšem rychle tenčí, a v době publikování tohoto článku se již stihlo prodat 545 kusů. Tak moc neotálejte.

Xiaomi So White ES03 seženete v tomto bleskovém výprodeji za pouhých pár stovek, které se vám velice rychle vrátí do kapsy. Žiletky už navždy zůstanou ležet opomenuty v regálech obchodů, protože tento archaický způsob holení hodíte dalece za hlavu. Ušetříte si i nervy s tím, zda ta či ona břitva vám ještě na to jedno oholení stačí (a litování toho, když posléze zjistíte dle zkrvaveného obličeje, že nestačí).

Holící strojky obvykle fungují na baterie, což je jen další opruz, kterého se Xiaomi So White ES03 zbavilo. Zařízení funguje na vlastní vestavěnou baterii, kterou nabijete pomocí klasického USB kabelu za pár minut.

Xiaomi So White ES03 si poradí se suchým i mokrým holením za pomocí pěny či gelu na holení. Opláchnout jej můžete samozřejmě pod vodou, díky certifikaci IPX7 zajišťující voděodolnost až do 1 metru vody po dobu 30 minut. Zkraťte si čas v koupelně a oholte se v mžiku za pár minut.