Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Swiitol C18 Pro: Výkonná laserová gravírovačka a řezačka v jednom

PR článek
Probuďte v sobě umělce. Vyzkoušejte gravírovací stroj, který vám vykouzlí precizní mistrovské dílo za pár minut.

V dnešní době rychlého technologického rozvoje se laserové gravírování stává stále populárnějším nástrojem pro mnohé řemeslníky, designéry a drobné tvůrce po celém světě. Laserové gravírovací stroje otevírají kreativcům nové možnosti v oblasti personalizace, výroby i umělecké tvorby. Ve srovnání s tradičními metodami rytí a řezání různých materiálů je laserová technologie fenomenálně přesná, rychlá a efektivní. To se může hodit nejen při vytváření unikátních firemních dárků a precizní úpravě šperků, ale i při opracování detailů dřevěných, plastových či kovových výrobků.

Jedním z nejnovějších přírůstků na trhu je laserový gravírovací stroj s C18 Pro od společnosti Swiitol, který se vyznačuje výjimečnými parametry a adaptabilitou. Tento model je navržen tak, aby vyhovoval jak začínajícím, tak pokročilým uživatelům, což z něj činí ideální volbu pro širokou škálu aplikací.

Laserová gravírovačka Swiitol C18 Pro 18W

Přenosná laserová gravírka Swiitol C18 Pro disponuje dostatečně velkou pracovní plochou 400 × 400 mm. Rychlost gravírování dosahuje až 30 000 mm za minutu. Laser s optickým výstupním výkonem 15–18W pracuje na vlnové délce 455 ± 5 nm, přičemž si poradí s většinou materiálů – od překližky, bambusu a skla přes keramiku, kov až po nerezovou ocel.

Gravírovací stroj Swiitol C18 Pro běží na operačních systémech Win XP, Win 7, Win 8, Win 10, pracuje s klasickými gravírovacími programy, jako jsou programy LaserGRBL nebo LightBurn, a podporuje souborové systémy NC, BMP, JPG, PNG a DXF. Jeho konstrukce je doplněna o ochranný filtr, který snižuje dopad ultrafialového záření až o 97 %, takže člověk nemusí nutně nosit ochranné brýle.

Specifikace:

  • Gravírovací plocha: 400 × 400 mm
  • Příkon stroje: 90 W
  • Světelný výkon laseru: 15–18 W
  • Vlnová délka laseru: 455 ± 5 nm
  • Přesnost gravírování: 0,01 mm
  • Hmotnost stroje: 4,6 kg
  • Maximální rychlost gravírování: 30 000 mm/min.
  • Velikost laserového paprsku: 0,08 × 0,08 mm

Získejte gravírovačku za nižší cenu

Laserovou gravírovačku Swiitol C18 Pro 18W můžete zakoupit na webových stránkách Swiitol za 370 dolarů, což je necelých 8 700 Kč. Cenu si navíc můžete ještě snížit o dalších 5 dolarů, když kliknete na tlačítko GET. Výhodná nabídka je časově omezena. Toužíte ještě po lepší ceně? Pokud jste nový zákazník, přihlaste k odběru newsletteru a obdržíte další 5% slevu. Zboží je odesíláno zdarma ze skladu v Evropské unii, takže už nebudete muset platit žádné další poplatky. Doba dodání je 3–5 pracovních dnů.