Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Udržte si motivaci a splňte si předsevzetí s fitness náramkem Xiaomi Haylou LS01

PR článek
Změňte pouhá slova v činy a výsledky. Na začátku roku míváme všichni velké oči a na nich nasazené růžové brýle při představě, že letošní rok na sobě zapracujeme. Dejte do toho letos všechno, aby rok 2020 mohl být konečně výjimkou, ve které to nevzdáte na půli cesty.

Nejčastějším předsevzetím, které si lidé v současnosti dávají, patří bezpochyby zdravý životní styl spojený jak se zdravější stravou, tak aktivním pohybem. Dodržet správnou stravu se jeví zprvu jako jednoduchý úkol, jenže čím více společenských událostí, počínaje poledními pauzami v práci a konče romantickou večeří s partnerem, tím více jsme nuceni okolnostmi ze své snahy polevit, abychom nezešíleli. Proto je nutné zapojit do cesty za lepší postavou také druhý dálniční pruh, cvičení.

Čím více zapojíte do své snahy pohyb, tím méně vaše hubnutí bude závislé na správné stravě. Špatnou sice nikdy nevycvičíte, ale s aktivním životním stylem vám metabolismus nějaký ten přešlap snáze odpustí. A ve dnech, kdy dodržíte obě strany, tak hubnete či nabíráte svaly dvakrát tak rychle! Dopomozte si správnými pomůckami, které nejen udrží vaši hladinu motivace na zdravé úrovni, ale rovněž vás usměrní měřenými údaji. Doporučit můžeme novinku Xiaomi Haylou LS01, co nabízí?

Hlavní funkcí, kterou musíme Xiaomi Haylou LS01 vyzdvihnout, je bezpochyby celodenní měření tepové frekvence v reálném čase. Levnější náramky se leckdy pyšní dlouhou výdrží na jediné nabití, ale pod koleje hází právě měření tepové frekvence, které u nich probíhá jen v občasných intervalech. To je k ničemu. Při cvičení potřebujete znát svoji tepovou frekvenci za každých podmínek a její pravidelné změny, zejména pokud se rozhodnete si občas zacvičit tzv. HIIT cvičení, které spočívá ve střídání klidnějšího tempa s razantním a dynamickým, jako například indiánský běh.

Xiaomi Haylou LS01 si poradí hned s několika režimy cvičení, podle kterých kalkuluje počet spálených kalorií. Přeci jen při každém cvičení používáme trochu jiné svalové partie, které pálí různé množství kalorií dle vyvíjené námahy (pro představu, svaly na nohou jsou větší než svaly na rukou, a tedy cviky zaměřené na cvičení dolní polovinou těla jsou efektivnější na spalování). Spolehnout se můžete na správně vypočtené spalování při chůzi, běhu, horské turistice, jízdě na kole, spinningu, běžeckém pasu, horolezectví a dokonce józe.

Xiaomi Haylou LS01 se dále chovají jako běžné chytré hodinky, tedy upozorňují na příchozí hovor, zmeškané hovory a budík. Díky čtvercovému displeji s rozlišením 240x240 dokáží zobrazit i poměrně značné množství informací přímo na displeji, aniž byste museli otevírat přidruženou aplikaci pro mobilní telefony. V té si ovšem můžete nechat zobrazit ještě podrobnější informace.

Uvidíte, jak budete nabuzení motivací, až budete pyšně hledět na vysoká čísla vašich výsledků, a naopak jak vás vyburcují případná podprůměrná čísla vylézt ze svého kutlochu a začít opět něco dělat.

Xiaomi Haylou LS01 nejsou v současné době ještě dostupné v České republice, jejich naskladnění můžeme očekávat nejdříve na přelomu ledna a února. Počítejte ale u tuzemských obchodů s případnou přirážkou, která může cenu zvýšit klidně i polovinu. Hodinky ovšem mohou být vaše za původní cenu 600 Kč s dopravou zdarma, objednávejte prostřednictvím Ebay.com.