Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Usnadněte si život: Pořiďte si klimatizaci do stanu či robovysavač Xiaomi v akci

PR článek
Robotický vysavač Xiaomi Mijia Mi 3C vám pomůže udržet čistý domov, zatímco přenosná klimatizace zase chladný vzduch na cestách.

Doba dovolených se blíží, a tak je čas myslet na to, jak si zpříjemnit letní dny. Ať už plánujete zůstat doma nebo vyrazit na dobrodružství ve stanu, přinášíme vám tipy na dva produkty, které vám usnadní zasloužený odpočinek.

Přenosná outdoorová klimatizace pro Mi Home app

Jako první se vám představí nezbytný pomocník na kempování. Pokud rádi spíte ve stanu nebo často cestujete za dobrodružstvím s karavanem, přenosná klimatizace do stanu (Portable Tent Air Conditioner) vám pobyt v přírodě ještě zpříjemní. Tento přístroj dokáže ochladit prostor během tří sekund. Chladič s chladicí kapacitou až 1400 W dokáže efektivně ochladit plochu 8 až 15 metrů čtverečních.

Chladný vánek, ať jste kdekoliv

Přenosná klimatizace je vybavena ovládáním přes mobilní aplikaci Mi Home, což umožňuje snadnou a pohodlnou obsluhu. Můžete ji dokonce ovládat také hlasem, pomocí dálkového ovladače nebo tlačítky přímo na přístroji. Klimatizace je velice kompaktní, její rozměry jsou jen 50 × 27,5 × 30,5 cm a hmotnost je 13 kilogramů. Navíc podporuje univerzální napájení 12 V, 24 V i 220 V, takže ji můžete použít nejen ve stanu, ale i v různých typech karavanů. Mobilní klima je tichá a má rovněž funkci odvhlčovače vzduchu.

Pokud chcete kempovat luxusně i v největších vedrech, přenosnou klimatizaci najdete s 49% slevou v internetovém obchodě Cafago. Produkt si můžete pořídit za 6 461 korun včetně dopravy, přičemž si můžete vybrat, zda chcete evropský nebo americký napájecí kabel.

Robotický vysavač s mopem Xiaomi Mijia Mi 3C

Vysavač Xiaomi Mijia Mi 3C (model B106CN) představuje pokročilou technologii pro každodenní úklid vaší domácnosti. Je vybaven pokročilou LDS laserovou navigací, která rychle vytvoří detailní mapu vaší domácnosti a naplánuje optimální trasu pro efektivní úklid. Díky aplikaci Mi Home budete mít vysavač neustále pod kontrolou a zároveň si můžete snadno naplánovat jak celkové, tak částečné vysávání vybraných pokojů.

Robotický vysavač s mopem se dokáže přizpůsobit různým interiérům. Má silnou sací schopnost až 4000 Pa, kterou lze nastavit na čtyři různé úrovně sání. Prach a nečistoty tak nemají na podlahách a kobercích šanci. Vysavač je dále vybaven inteligentní elektrickou kontrolou vodní nádrže, která zajišťuje rovnoměrné vypouštění vody při mokrém vytírání.

Nyní ještě lepší cena!

Pokud si plánujete pořídit robotický vysavač Xiaomi Mijia Mi Robot Vacuum-Mop 3C, abyste ušetřili čas i energii při každodenním úklidu, neváhejte! Na webu cafago.com aktuálně probíhá časově omezený výprodej pouze 70 kusů tohoto vysavače za 3 976 Kč. Zboží se odesílá z evropského skladu a doprava je zdarma.