Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Vyhrajte iPad nebo 10 000 Kč: EaseUS rozdává dárky ke svému 15. výročí!

PR článek
Stejně jako školáci nosívají ke svým narozeninám do školy bonbónky, softwarové firmy rozdávají klíče a penízky. Dokonce ani nemusíte znát oslavence, abyste mu srdečně poblahopřáli. Stačí se zúčastnit výroční soutěže a nechat se obdarovat. Vyhrává každý.

EaseUS se během své existence na trhu stala uznávanou společností na trhu se specializací na softwarové utility ke správě disků a záchranu dat. Jejich produkty zachraňují od ztracených rodinných fotografií a jiných klenotů už celých 15 let. Na své si však přijdou i pokročilejší uživatelé, kteří potřebují důmyslného pomocníka ke správě disků, oddílů a synchronizaci složek napříč vícero zařízeními.

K této příležitosti si společnost nachystala speciální akci trvající až do 27. srpna. Vyhrát můžete buďto klíče k některému softwaru z portfolia společnosti, iPad nebo finanční odměnu od 1 000 Kč do 10 000 Kč. To už zní lákavě, že? Pro účast v soutěži stačí navštívit oficiální stránky akce a zúčastnit se slosování.

Soutěžní akce však ve vás probudí i trochu kreativní ducha, jelikož vstupem do slosování je tvorba sloganu v maximálním rozsahu 200 znaků. Slogan by měl vystihovat nabídku společnosti EaseUS dle jejich produktů, viz níže. I kdybyste si však se svojí angličtinou nevěřili, můžete jen poblahopřát a získat alespoň některou z odměn za účast.

V nabídce společnosti EaseUS naleznete tyto programy. Každý zmíněný je možné na oficiálních stránkách samozřejmě stáhnout v bezplatné verzi k ozkoušení.

EaseUS Data Recovery Wizard Pro

  • Program pro záchranu důležitých dat po jejich smazání, napadení virem, chybě operačního systému, ztrátě diskových oddílů.

EaseUS Partition Master Pro

  • Program pro dělení disků a správu oddílů, testování vadných sektorů, defragmentace a další.

EaseUS Todo Backup Home

  • Program pro ochranu dat, jejich obnovu a zálohování v rámci oddílů i celých disků.

EaseUS Todo PCTrans Pro

  • Program pro jednoduchý a svižný přenos souborů ze starého počítače do nového.

EaseUS EverySync

  • Jednoduchý program pro synchronizaci složek a jejich obsahu napříč vícero počítači.

EaseUS MobiSaver

  • Záchrana dat, kontaktů, zpráv, fotek a videí z mobilního telefonu (ve verzi pro iPhone i Android).