Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Co odhalí největší světový veletrh moderních technologií? CeBIT 2018 mění tvář

Na výstavišti v německém Hannoveru se letos opět odehraje největší světový veletrh informačních technologií, CeBIT 2018. Zažijte s námi největší koncentraci moderní a chytré techniky, a svůj úžas přesuňte od obrazovek přímo do centra dění.
PR článek

Letošní ročník veletrhu CeBIT se zaměří hned na několik oblastí informačních technologií, obzvláště pak bezpečnost, umělou inteligenci, internet věcí, virtuální a rozšířenou realitu, blockchain, budoucnost mobility, drony, samořídící systémy, humanoidní roboty a další. Tentokrát se festival rozdělí do čtyř bloků, aby blíže oslovil nadšence, odborníky i startupy shánějící investory.

Podívejte se, jak vypadal loňský ročník, kteřý přilákal přes 3000 firem z více než 70 zemí světa. 

V rámci bloku d!tec se setkáte s revolučními nápady a technologiemi, které si kladou za cíl transformovat současnou společnost a ekonomiku. Mezi prvními na světě se seznámíte s nejnovějšími projekty smíšené reality, umělé inteligence, deep learningu, blockchainu a dalších moderních fenoménech.

Podobně zajímavým blokem bude také d!talk, kde osobnosti a průkopníci digitalizace vystoupí na pódium ve více než 10 výstavních halách, aby prezentovali své vize, zkušenosti a současné projekty, které naživo uvidíte pouze tady a nikde jinde. Těšit se můžete na vizionáře z Boston Dynamics, globálního lokalizačního systému what3words, Amazon Alexa, Shazam, IoT bezpečnostního znalce Mikko Hypponena a další. 

V rámci bloku d!talk vystoupí i společnost Boston Dynamics specializující se na robotiku

Začínající podnikatelé či rozjeté startupy jistě využijí blok d!conomy, zaměřený na byznys, a d!campus, kde se můžete v rámci networkingu spřátelit s významnými osobnostmi z celého světa.

Na jedinou vstupenku se lze volně pohybovat napříč všemi bloky. V době konání veletrhu (11-15. června 2018) se navíc přemění celé město Hannover v centrum digitalizace, čímž se stává perfektní dovolenkovou destinací pro všechny, kteří by rádi nahlédli do světa budoucnosti. 

Získejte extra zlevněnou vstupenku za symbolických 50,- EUR při nákupu do 27. května 2018. Bez slevového kódu se dále cena po 27. květnu navyšuje na 200,- EUR. Podrobnosti, jak čerpat slevu, naleznete zde: Slevový kód na výstavu CEBIT 2018 pro čtenáře magazínu CDR.cz a Diit.cz