Mitsubishi uvádí velké množství TV s rozlišením 1920 1080p
Nejprve přehled LCD televizorů.
|
Modely řady 133 nabízejí shodně firemní technologie x.v.Color (alias xvYCC nebo též Extended-gamut YCC, barevný prostor 1,8× větší než sRGB), PerfectColor pro individuální nastavení šesti základních barev, Easy Connect a zejména tři čelní HDMI 1.3 vstupy, tedy podporu nejvyšší verze HDMI rozhraní. Model řady 134 pak poskytuje navíc PerfectTint, NetCommand (firemní systém společného ovládání domácího kina kombinující příkazy z bezdrátového ovladače s příkazy posílanými po HDMI) a boční HDMI 1.3 port.
Řada 144 přidává boční komponentní vsup a technologii Smooth120Hz pro zpracování 120Hz vstupního signálu. Řada Diamond 244 k tomu všemu přidává CableCARD slot (ten se v USA používá například pro dekódovací karty 1080i kabelových televizí, obdobným disponuje i nové řešení ATI), TV Guide Daily (tedy jakousi správu televizních pořadů/vysílání, patrně něco ve stylu EPG) a též zmiňovaný boční HDMI port. Celkově se dá říci, že Mitsubushi u většiny modelů přecpala vnitřek vším možným, potěší zásoba HDMI portů a zejména do budoucna možnost zpracovávat 120Hz signál. A co DLP modely?
|
I zde jsou jednotlivé řady odstupňovány podle výbavy. Řada 733 nabízí x.v.Color , firemní PerfectColor, opět tři čelní HDMI 1.3 porty a k nim navíc jeden čelní komponentní vstup. DLP technologie je realizována pomocí šestibarevného kolečka, tedy nejvyšším dostupným modelem.
Řada 734 přidává Dark Detailer, PerfecTint (uživatelsky regulovatelné odstíny šesti základních barev pro každý vstup extra), DeepField Imager, SharpEdge a NetCommand. Nejvyšší Diamond 833 pak Smooth120Hz, TV Guide On Screen 9.0, Game FX, 1394 (FireWire), a také rozhraní RS232C (že by pro budoucí updaty?).
Všech 17 televizorů má pak ve výbavě i technologii Color 4D Noise Reduction pro snížení barevného šumu v obraze. Jen ty ceny jsou takové ... ehm ... nadstandardní.