Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Poskytujete svým klientům mailové služby? Přeneste je do CloudMailu

PR článek
Před rokem spustil VSHosting pro své zákazníky službu CloudMail, který dnes využívá více než 7500 uživatelů. CloudMail je robustní řešení vhodné pro jednotky i tisíce emailových schránek.

VSHosting aktuálně hostuje více než 6500 serverů, zajišťuje infrastrukturu a hosting pro více než 15000 eshopů (každý 3. český eshop) a je největší hostingovou firmou v oboru ve střední Evropě. Do služby CloudMail tak VSHosting promítl své knowhow získané za 11 let.

Efektivita a jednoduchost

CloudMail je postaven pro klienty jako cenově efektivní řešení s cenou schránky 7,90 Kč měsíčně u tarifu Business, přičemž u tarifu Premium lze získat účet bez omezení počtu emailových schránek jen s limitem uloženého prostoru pro emaily (více k tarifům zde: https://www.vshosting.cz/mailove-sluzby-cloud/).

Klienti mají k dispozici jednoduché a pohodlné GUI a API s funkcí nastavení všech potřebných parametrů včetně například zapnutí DKIM či možnosti sledovat aktuálně využité prostředky svého CloudMail účtu. CloudMail podporuje nastavení kvót konkrétním doménám či jednotlivým schránkám.

Spolehlivost

CloudMail je postaven na kontejnerizované high-availability cloudové infrastruktuře a je umístěn ve špičkových datových centrech (například vlastní datové centrum ServerPark – aktuálně nejmodernější české datové centrum). Díky vysoké spolehlivosti (aktuálně více než 99,99%) je zajištěna spokojenost koncových uživatelů.

Pohodlí pro uživatele

K dispozici mají uživatelé oblíbené open-source webmaily, jako například RoundCube či RainLoop s možností změny hesla nebo nastavení automatické odpovědi přímo ve webmailu.

Vhodné i pro tisíce schránek

CloudMail je možné prakticky neomezeně škálovat jak z pohledu využitelného prostoru pro emaily, tak z pohledu počtu emailových schránek. CloudMail využívají klienti i pro 1000 či více emailových schránek jako jednotnou, spolehlivou, emailovou platformu pro své zákazníky.

MailProtect antispam & antivir ochrana

VSHosting provozuje na ochranu proti spamům a virům všech svých poštovních řešení centrální službu MailProtect, která je v CloudMailu rovněž zaintegrována. MailProtect denně odfiltruje více než 20 milionů spamů s vysokou efektivitou (>98%) a prakticky nulovým false-positive.

Technická podpora

Napište nám o testovací účet do CloudMailu. Rádi Vám pomůžeme s implementací i migrací, přičemž klienti mají navíc k dispozici bezplatný nástroj na migraci emailů do CloudMailu s názvem MailSync.

Více na https://www.vshosting.cz/mailove-sluzby-cloud/