Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Dropbox

AMD se v serverovém segmentu podařilo získat nového významného zákazníka…
Sympatický projekt Dropboxu dává šanci zmenšit datovou náročnost všemožným webovým úložištím obrázků. Hlavní výhodou Leptonu totiž je otevřená licence Apache v2.0.
CDRnepřehlédněte
Aktuální úniky citlivých fotografií celebrit stáčí pozornost k bezpečnosti v cloudu. Pojďme se podívat na dnešní možnosti cloudových služeb, jak k nim zabezpečit přístup a případně jak je úplně...
Edward Snowden 03
Ve správní radě DropBoxu sedí Condoleezza Rice a systém šifruje data až na serveru - má k nim tedy přístup. To jsou hlavní výtky vůči populárnímu cloudovému úložišti.
Philips IFA 2013 - Obrázek 1
Cloudové pojetí TV dostává alespoň u Philipsu reálné obrysy. Firma předvedla jak streamované vysílání BBC, tak třeba vzdálené nahrávání díky smarpthonu...
ready_drop
Služba Dropbox má jen jedinou chybu – placený provoz. Nyní však přichází nová služba NETGEAR ReadyDROP s funkcionalitou Dropboxu zcela zdarma a navíc s neomezenou úložnou kapacitou i počtem uživatelů.
CDR
Apple-evil
Týdenní bezpečnostní bulletin internetového magazínu CDR. Hlídací pes nově objevených kritických chyb ve vašem softwaru a moderní trendy počítačové bezpečnosti na jednom místě.