Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

iPad

12_9_ipad_ipads

Za mírně ojetý iPad dá Microsoft až $850 na nákup Surface

Microsoft vrací do hry akci, kterou vyzkoušel už v roce 2013. Jen s tím rozdílem, že tentokrát za ojeté mobilní zařízení od Applu dostanete až >4× více…
Ipad Ilustrace

Nový iPad je tlustší, těžší a vypadá staře

Nekupujete iPady? Pak se nedivte, že jsme pro vás nepřipravili nic lepšího než tohle. Tak by se dal parafrázovat vzkaz Applu v podobě nového iPadu…

Revoluční iPad s flexibilním OLED displejem v roce 2018

Apple má plán, jak se vyrovnat s poklesem zájmu o iPady a tablety obecně. Chystá výraznou změnu konceptu, která zahrne použití flexibilního displeje…

Apple představil 12,9palcový iPad Pro s čipem A9X a rozlišením 2732×2048

Po Jobsově smrti se Apple vydal cestou zvětšování úhlopříček displejů a po iPhonech nyní došla řada i na tablety. Nový iPad Pro disponuje doslova brutálním rozlišením, kterému konkurují snad jen...

Apple iPad Air 2 je o 18% tenčí - bude se také ohýbat?

Nový iPad Air 2 má téměř 10palcový displej a tloušťku těla pouze 6,1 milimetru. Recept na katastrofu jménem bendgate tak přináší všechny potřebné ingredience.

Proč se některé školy zbavují iPadů a vrací k notebookům?

Když v roce 2010 přišel první iPad, vypadalo to, že tu máme skutečný přístroj pro masy a pro výuku na školách. Takový dražší OLPC. Ne vše, co se třpytí, ale zlatem jest.

IBM navázala spolupráci s Applem, nabídne iPady a iPhony pro podniky

IBM se podařilo najít prostor na trhu, ve kterém by mohla snadno najít uplatnění pro svůj software. Cílem jsou uživatelé z podnikového segmentu, kteří využívají mobilní techniku od Applu.
iWatchConcept2

Roadmapa Applu odhaluje iPhony a řadu novinek pro letošní rok

Analytik Ming Chi Kuo, který je známý velmi přesnými prognózami zaměřenými na produkty Applu, sestavil roadmapu novinek chystaných pro letošní rok. Především přelom léta a podzimu bude velmi zajímavý.

Office zdarma pro iPad sice Microsoft vydal, mají ale jeden háček

V průběhu čtvrtka zveřejnil Microsoft řadu oznámení, která se týkají balíku Office určeného uživatelům hardwaru od Apple. Kancelářské aplikace ale nejsou natolik „free“, jak by se mohlo jevit.
CDR
Apple img5

Apple v roce 2013: Přehled jablečných novinek za loňský rok

Během již končícího roku 2013 jsme se dočkali nových iPhonů, iPadů, jablečných počítačů i nových operačních systémů od Applu. Připomeneme si hlavní události tohoto roku.
iOS 7 Jailbreak iPhone

iOS7 Jailbreak ke stažení, podporován je iPhone od verze 4 a další zařízení

Tým Evand3rs v předvánočním čase vydal v uplynulých hodinách Jailbreak pro všechny jablečné produkty s nejnovějším iOS 7. Tým tak svým nejnovějším počinem navazuje na své předešlé prvenství při...
Steve Jobs iPhone

Japonsko, země zaslíbená iPadu?

Nejprodávanější smartphone: iPhone. Nejvyšší marže na světě. Nejoblíbenější tablet: iPad. Zákazník nakupující podle značky, ne podle parametrů… To není věčný sen Steva Jobse, ale současné Japonsko.
Steve Wozniak apple

Wozniak: iPad Air? Nechci. Vždyť se na něj nevejde ani The Big Bang Theory!

Spoluzakladatel Applu Steve Wozniak si neodpustil pár slov na adresu poslední firemní novinky: iPadu Air. Nevytýkal mu přitom design, zpracování ani onu oblíbenou „inovativnost“, ale úložiště.
Apple iPads

Microsoft sbírá iPady, za neomlácené dá minimálně $200

Možná si chce Steve Ballmer na důchod vykachličkovat koupelnu iPady, možná má Microsoft jiné plány. Prostřednictvím Johana van Mierlo totiž oznámil, že za každý lehce jetý iPad dá alespoň $200.
Apple iPad mini 2 retina

iPad mini dostane Retinu, zřejmě ještě na podzim

7,9” iPad mini už je na trhu téměř rok, a tak asi nikoho nepřekvapí, že se začínají objevovat informace o jeho nástupci. Čím se bude lišit? Především displejem…

Stránky