Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Filip Marvan

Real name: 
Osobní informace
Bio: 
Administrátor serverů a diskových polí pracující pro společnost Aira Group.

Historie

Blog
Projít nejnovější příspěvky
Účet existuje již
13 let 2 týdny

Články autora

PR článek
Nároky na výkon a především kapacitu pevných disků neustále rostou. Data bývají velmi často to nejcennější, co naši klienti mají a naším úkolem je se o ně dobře postarat.
Image 003 4
Každoroční tradice vydávání nových verzí populárního editoru a správce fotografií nebyla přerušena ani letos. Sedmnácka je na světě již nějaký ten týden a tak jsme se podívali, co přináší nového.
WD Red 3.0 TB
Disky WD Red jsou na trhu již více než rok a my je již více než rok poměrně intenzivně používáme. Jaké jsou naše zkušenosti, v čem nás překvapily a v čem naopak zklamaly?
IBM Storwize V3700 - controler uvnitř
Po delší přestávce tu máme pro vás pokračování seriálu o diskovém poli IBM Storwize 3700. Tentokrát se konečně dostaneme na testy výkonu.
IBM Storwize V3700 - administrační rozhraní
Posledně jsme si představili diskové pole IBM Storwize V3700, které máme k dispozici na testování. Nyní se pojďme podívat na to, jak se s takových polem pracuje a jak se spravuje.
IBM Storwize V3700 - přední panel
Diskové pole IBM Storwize V3700 je základní diskové pole z rodiny IBM Storwize. Pracuje se SAS disky, dvěma nezávislými řadiči, iSCSI, FibreChannel, SAS a nabízí některé zajímavé pokročilé funkce,...
Infortrend EonNas Pro 500 - přední pohled
Dnes pro vás máme pohled na pětidiskový NAS od společnosti Infortrend, který se chlubí podporou ZFS a tedy takových vlastností jako komprese v reálném čase, deduplikace, šifrování nebo snapshoty.
Forpsi cloud logo
Další z poskytovatelů webhostingových a serverových služeb na českém internetu spustil svůj cloud a my jsme měli možnost ho důkladně otestovat. Jaký je výkon cloudu oproti fyzickému serveru? Jaké...
HP ProLiant Microserver N40L náhled
Uvažujete o domácím úložišti a nevíte, zda si pořídit raději hotové řešení nebo si postavit vlastní? Nabízíme vám pohled na zajímavý server ideální právě na doma nebo do menších kanceláří, na který...
CDR
Zoner Photo Studio 15 - krabice
Další rok znamená další verzi nejoblíbenějšího českého programu pro správu a úpravu fotografií. Co všechno si pro nás vývojáři za uplynulý rok připravili?

Stránky