Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Jak ušetřit za benzín? Využije slevy 2500 Kč na nákup elektrické koloběžky

PR článek
Města bývají čím dál více zacpaná a benzín neustále zdražuje. To znamená, že nás naše cesty do práce nutí sahat stále hlouběji do kapsy. Daleko levnější, příjemnější a rychlejší metodou je cesta pomocí elektrické koloběžky, která vás všude doveze, ale zároveň je skladná, v práci nikde nepřekáží a ušetříte si i nervy s jejím parkováním.

Zdroj

Není to tak dávno, kdy byly elektrické koloběžky žhavou novinkou na trhu a svoji extravaganzi dávaly najevo svojí vysokou cenou. Nabídka však mezitím stihla dohnat poptávku, a nyní tak nalezneme desítky modelů od různých výrobců za sympatické ceny. V souvislosti s koloběžkami však vyvstává hned několik parametrů, dle kterých byste si měli svůj budoucí povoz vybírat, například dojezd a nosnost. 

U nejlevnějších modelů lze očekávat, že se s jejich nabíjením budete trápit častěji a při popojíždění vás budou předjíždět i babičky na kolech. Ve střední třídě už však nalezneme elektrické koloběžky, které disponují parametry prémiových značek. Jednou takovou elektrickou koloběžkou je i Navee N65. Výrobce sice představuje tuto koloběžku jako městskou záležitost, ale s desetipalcovými koly se tomu jen těžko věří.

Koloběžka Navee N65 zatím nemá v České republice svého distributora, lze ji ovšem zakoupit pohodlně a levně z polského skladu prostřednictvím internetového obchodu Cafago, který vám s použitím našeho slevového kódu CCN65SC na 2500 Kč dopraví koloběžku zdarma až ke dveřím. 

Tato koloběžka bez problémů zvládne i zpevněné cesty mimo město, takže jsou ideální volbou například pro jezdce, kteří hledají jen přejíždění mezi dvěma městy či vesničkami. Její konstrukce je robustní a pneumatiky dokážou tlumit některé z nerovností, které vás na cestě potkají. Jednou z dalších výhod této koloběžky je, že místo pro jezdce má speciální protiskluzovou úpravu a dokonce uveze i osoby s hmotností do 120 kg, většinou totiž koloběžky udávají maximální nosnost do 100 kg.

Ve střední třídě mají koloběžky většinou dojezd okolo 25 km. O to více budete překvapeni s NNavee N65, protože díky baterii o kapacitě 12,5 Ah je oficiální dojezdová vzdálenost 65 km. S tímto množstvím kilometrů již dojedete pohodlně do práce a zpět, aniž byste nervózně sledovali indikátor, vyhnete se veškerým zácpám a ušetříte si vrásky s jejím každodenním nabíjením. 

Kontrolu nad výdrží Navee N65 docílíte díky výběru hned ze tří rychlostních režimů, kdy si nastavíte omezovač na 35, 25 nebo 15 km/h. Elektrická koloběžka Navee navíc oproti konkurenci disponuje i bezpečnostními prvky v podobě funkce EABS, která vám pomůže při mokré a kluzké vozovce. Dalšími bezpečnostními prvky je zadní kotoučová brzda nebo LED osvětlení.

Koloběžka Navee N65 je většinou velice objemná, ale to neplatí v tomto případě. Výrobce totiž myslel na to, že po příjezdu do práce máte jen omezené možnosti uskladnění. Proto i tato koloběžka má speciální otočný kloub na řidítka, takže můžete koloběžku nejen složit ale i řidítka natočit tak, aby zabrala skutečně co nejméně místa. Snadno ji tak vezmete například do kanceláře, kde nikomu nebude překážet. 

Koloběžku Navee N65 zakoupíte v internetovém obchodě Cafago. Využijte náš slevový kupón CCN65SC a získejte slevu 2500 Kč na Vaši objednávku. Zboží je zasíláno z evropského skladu v Polsku a k vašim dveřím dorazí do 3-8 pracovních dní.