Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

FX500SE

Krabice
V předchozích dvou dílech jsme se na zdroj podívali zvenku a poté i zevnitř, dnes tedy provedeme měření a konečné hodnocení (pokud samozřejmě vůbec projde).
Zvenku
V prvním dílu jsme se podívali na platinový Huntkey FX500SE obecněji a z venku, dnes se na něj podíváme trochu blíže. A to dovnitř, na použité součástky a kvalitu provedení.
Huntkey FX500SE
Platinový zdroj Huntkey FX500SE po měsících dorazil do redakce. Dneškem tak startuje seriál s recenzí tohoto 500W zdroje a jako tradičně, začneme představením toho, s čím máme tu čest.
Huntkey FX500SE
Huntkey FX500SE po měsících jednání, čekání a nervů nakonec dorazil. Dnešek je předstartovní díl pro recenzi, kterou pro zajímavost rozdělím na seriál. Provedeme malé vybalení a popis prvních dojmů…
Huntkey FX500SE
Před čtyřmi měsíci představila čínská společnost svůj platinový zdroj o výkonu pouze 500 W. Tenkrát jsem čtenářům něco slíbil, a na tom pracuji. Pravděpodobně i mým zaviněním však zdroje dosud...
Huntkey FX500SE
Zdroj FX500SE nabízí výkon 500 W a účinnost 80+ Platinum, FX620M pak 620 W, účinnost bronzovou a modulární kabeláž navrch.