Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Huntkey

Huntkey_Green_Power_EN_krabice
Faktem je, že ač je na výběr poměrně mnoho ne úplně zrůdných zdrojů (a k tomu i nějaké ty slušné), nejvíce se prodávají levné šmejdy. Do tohoto segmentu nyní Huntkey přinesl vyšší účinnost a...
Huntkey FX500SE
A platinum power supply, the chinese Huntkey FX500SE, finally arrived after few months of talks. After czech version of the review, which came first, here is also the international one.
Krabice
V předchozích dvou dílech jsme se na zdroj podívali zvenku a poté i zevnitř, dnes tedy provedeme měření a konečné hodnocení (pokud samozřejmě vůbec projde).
Zvenku
V prvním dílu jsme se podívali na platinový Huntkey FX500SE obecněji a z venku, dnes se na něj podíváme trochu blíže. A to dovnitř, na použité součástky a kvalitu provedení.
Huntkey FX500SE
Platinový zdroj Huntkey FX500SE po měsících dorazil do redakce. Dneškem tak startuje seriál s recenzí tohoto 500W zdroje a jako tradičně, začneme představením toho, s čím máme tu čest.
Huntkey FX500SE
Huntkey FX500SE po měsících jednání, čekání a nervů nakonec dorazil. Dnešek je předstartovní díl pro recenzi, kterou pro zajímavost rozdělím na seriál. Provedeme malé vybalení a popis prvních dojmů…
Huntkey FX500SE
Další aktualizace příběhu o jednom platinovém zdroji. Příslib se stal skutečností, vzorek druhé revize platinového zdroje Huntkey FX500SE bude odeslán k otestování.
 
Huntkey FX500SE
Před čtyřmi měsíci představila čínská společnost svůj platinový zdroj o výkonu pouze 500 W. Tenkrát jsem čtenářům něco slíbil, a na tom pracuji. Pravděpodobně i mým zaviněním však zdroje dosud...
Huntkey FX500SE
Zdroj FX500SE nabízí výkon 500 W a účinnost 80+ Platinum, FX620M pak 620 W, účinnost bronzovou a modulární kabeláž navrch.