Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Wi-Fi

Apple zastavil prodeje 5K LCD, kterému vadí Wi-Fi

UltraFine 5K Display je stahován z obchodů Apple Store, po neurčitou dobu bude nedostupný. Apple přiznal, že má zařízení potíže hardwarového charakteru a pracuje na řešení…

5K Display od Apple-LG „umře“ po zapnutí Wi-Fi routeru

Nejdříve zarušená sluchátka, nyní zarušený displej. Applu začíná dělat problém doba bezdrátová, kdy jedno zařízení svým fungováním vyřazuje druhé. Tentokrát to odnáší tzv. UltraFine 5K Display.
USB 3.1 - img4

Budoucí čipsety Intelu nabídnou Wi-Fi i USB 3.1

Zatímco se blíží vydání procesorů Kaby Lake s čipsety řady 200, už víme, jaké novinky přichystal Intel pro generaci následující, čipsety řady 300.

Rockchip RKi6000 - světově nejúspornější WiFi čip

O 85 % nižší spotřebu při Wi-Fi spojení slibuje nové řešení od Rockchipu. Pro „internet věcí“ a „nositelnou elektorniku“ se tak otevírají nové možnosti.
Boeing Wi-Fi brambory

Boeing testuje Wi-Fi pro pasažéry na pytlích brambor

S ohledem na dnešní datum nebude na škodu podívat se na jedno odlehčené téma - letadla společnosti Boeing, respektive způsob, jakým IT oddělení testuje kvalitu Wi-Fi pokrytí v nových strojích :-)
Transcend Wi-Fi SDHC_

Transcend uvedl 32GB SDHC Wi-Fi kartu

Zatímco Eye-Fi nám nedávno uvedla teprve 16GB Wi-Fi SDHC kartu, ostatní výrobci mimo tento zaběhnutý de facto standard dokáží posouvat hranice rychleji. Transcend nyní představil Eye-Fi podobnou...
Buffalo MiniStation 3.0

Je libo 2,5″ disk s akumulátorem a Wi-Fi? Berte od Buffala

Novinka v 500GB provedení běží až 4,5 hodiny bez jakýchkoli kabelů. Kromě toho má Buffalo standardní kabelovou verzi nyní i s kapacitou 2 TB.