Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Vybavte se stabilizátorem s powerbankou a točte dokonalá videa bez kompromisů

PR článek
Třesoucí ruka dokáže zkazit záběry pořízené i tím nejlepším smartphonem na trhu. Využívejte tedy potenciál své mobilní kamery na maximum a pořiďte si stabilizační zařízení, na které nedají dopustit ani profesionální filmaři.

Při výběru mobilního telefonu se mylně necháváme zlákat počtem megapixelů. Méně už však řešíme podpůrné technologie, které mají na výslednou kvalitu obrazu daleko větší vliv. Největším nepřítelem, se kterým bojují i ty nejdražší modely, přitom jsme my sami.

I drobné pohyby dokáží zkazit celkový dojem ze záběru, jelikož se kamera musí vypořádat s příliš mnoha změnami mezi jednotlivými snímky. A kostičkovaná videa či máznuté fotky jsou samozřejmě něčím, čeho se chceme všichni vyvarovat. Stabilizátory mobilních telefonů jsou tedy tím nejlepším pomocníkem při cestě za maximalizací kvality výstupů každého smartphonu.

Vyznat se však v nabídce stabilizátorů je náročné, a proto je vhodné se soustředit především na recenze uživatelů. Jedním z nejlepších produktů s výhradně pozitivními recenzemi je tříosý FeiyuTech G6 Plus, který pojme mobilní telefony i fotoaparáty. Přínosy stabilizátoru se vztahují jak na videa, tak i fotografie. Snímač se totiž nemusí vypořádávat s rozmazáním pohybu, a zachytí tak více detailů.

Mezi kompatibilní fotoaparáty se řadí např. Sony RX100, Sony a6300, Sony a6500, Canon M10, Canon G3X, Sony RX0 nebo GoPro Hero. Kompletní specifikace naleznete na oficiálních stránkách produktu.

FeiyuTech G6 Plus aktuálně v českých obchodech nenajdete. Jednou z možností je tak objednávka z internetového obchodu TomTop, kde navíc stabilizátor naleznete aktuálně zlevněný o 33 %, s možností kombinace se slevovým kupónem CMD5 pro dodatečnou slevu 17 dolarů. Jelikož jsou objednávky rozesílány z českého skladu určeného pro Střední Evropu, vyhnete si i dalším poplatkům.

FeiyuTech G6 Plus zvládne stabilizovat všechna zařízení o šířce 54-87mm do maximální hmotnosti 800g. Stabilizátor se postará o stabilizaci obrazu ve třech osách, v horizontálním rozsahu 320° a vertikálním rozsahu 260° a otáčivém rozsahu 360°. Náklon a pohyb můžete ovládat buďto manuálně v maximální plynulosti nebo automaticky pomocí funkcí trackování objektu či obličeje. Během natáčení tedy nemusíte kameru vůbec řešit, a budete vždy středem záběru.


FeiyuTech G6 Plus navíc skvěle nahradí powerbanku o kapacitě 5000mAh, kterými napájíte jak samotný stabilizátor, tak případně i mobilní telefon. Můžete tak nabíjet své externí příslušenství nebo mobilní telefon během natáčení. Operační doba stabilizátoru činí až 9 hodin provozu, podle hmotnosti vloženého zařízení.

Žhavou novinku FeiyuTech G6 Plus naleznete aktuálně za akční cenu v internetovém obchodě TomTop, kterou můžete kombinovat společně se slevovým kupónem CMD5 a získat dodatečnou slevu 17 dolarů. Jelikož jsou objednávky rozesílány z českého skladu určeného pro Střední Evropu, vyhnete si i dalším poplatkům.