Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

CWT

Krabice 12
Enermax TriAthlor 300, vyráběný u Channel Well Technology, je aktuálně nejslabším zdrojem této společnosti. Stojí dost přes tisíc korun a má pouze dvouletou záruku. Vyplatí se o něm mezi pestrou...
DeepCool_Quanta_DQ-750_0
DeepCool doteď zdroje nenabízel, to se ale mění a na trh uvedl svůj první, 750W zdroj s jedinou silnou +12V větví a certifikací 80 PLUS Gold. Dodavatelem je Channel Well Technology.
Cooler_Master_GM_0
Po řadě GXII od Enhance Electronics tu v krátké době máme další řadu bronzových zdrojů Cooler Master. Tentokrát je výrobce Channel Well a zdroje nabízí modulární kabeláž po vzoru řady VS.
Enermax_Triathlor_Eco_0
Zatímco původní (nemodulární) Triathlory od Chanell Well nakonec Enermax zrušil a výrobu si ponechal ve své režii, nové sub-verze Eco bude opět dělat taiwanský CWT. A budou modulární.
Lepa_MX_F1_1
Základní řada MX-F1 je spíše závanem starých časů, zbývající dvě pak nabídnou už trochu zajímavější techniku zahrnující vyšší účinnost a částečně modulární kabeláž, doplněnou o silikonové spodky.
Zvenku
Konečně jsem se také dostal ke zdroji od Zalmanu. Seriál začneme jako již skoro tradičně mainstreamovým modelem, volba padla napoprvé na ZM450-GS. Bez dalšího prodlužování, šou začínááá!
Enermax_NAXN_ADV_1
Bůh ví kolikátá inkarnace nejlevnějších zdrojů Enermax nyní nabízí vyšší účinnost a plochou kabeláž. Ventilátor se dvěma kuličkovými ložisky sice vypadá hezky, ale víceméně to nic extra není.