Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Ivy Bridge-E

V dnešním testu se podíváme na další server společnosti DELL, tentokráte lehce modernější PowerEdge R630 s procesory Intel Broadwell-EP páté generace.
V dnešním testu se podíváme na další server společnosti DELL, tentokráte lehce modernější PowerEdge R630 s procesory Intel Haswell-EP čtvrté generace.
V dnešním testu se podíváme na lehce starší server společnosti DELL, vybavený dvěma osmijádry generace Ivy Bridge-E, ve své době žhavé novinky vyrobené novým 22nm procesem s 3D tranzistory.
Také si občas něco vyrenderujete v Blenderu a zajímá Vás, jak si různý hardware vede? Čtěte dále…
Společně s Ryzenem 7 2700X vydalo AMD i další procesory Ryzen patřící do série 2xxx. Jedná se o minoritní refresh postavený na 12nm procesu, jak si vede oproti starším procesorům?
ShopBLT Intel Core i7-4930k
Core i7-4930K, aneb šestijádrový Ivy Bridge pro nejvyšší cenový segment desktopu, se blíží. Známý internetový obchod s elektronikou, Bottom Line Telecommunications, odhalil parametry i cenu.
Intel Sandy Bridge-E s padesátikorunou
Procesory řady „-E“ se od těch klasických, které Intel nabízí, liší absencí integrované grafiky, místo níž jsou integrována jádra navíc. Šestijádrové verze Ivy Bridge se zřejmě dočkáme ještě v létě.
 
Ivy Bridge-E v nedbalkách - Obrázek 2
Věříte čínským diskusním fórům? Pokud ano, pak vás čeká milé překvapení týkající se 22nm procesorů Ivy Bridge-E pro socket 2011. Pokud ne, pak tohle bude jen dokřupava upečená kachnička…
Ivy Bridge - Břečťanový most
Chystaný 22nm upgrade nejvyšší desktopové platformy od Intelu přinese zhruba 10% nárůst výkonu oproti současnému „Sandy Bridge-E“. První testy ukazují totéž co u SB versus IB: zázraky se nekonají…