Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Smart TV

Samsung už nějakou dobu spolupracuje se společností McAfee, výrobcem bezpečnostního softwaru. Letos se však spolupráce rozšíří i na typy zařízení, které dosud nepokrývala…
Flashový přehrávač YouTube definitivně skončil a s ním 26. června též přehrávání YouTube na starších Smart TV. Existuje několik řešení, co s tím.
Minimálně jeden pár z Anglie oddávající se sexu v obýváku před svou chytrou TV se o tom už přesvědčil. Jejich hacknutá Smart TV je natočila a po chvíli již video kolovalo servery s pornografickým...
2015
Zatímco tradiční výrobci TV vám servírují produkt jako jednolitý celek, čínské Xiaomi se rozhodlo oddělit zobrazovadlo od dalších částí. Má za to naši pochvalu před nastoupenou jednotkou.
HiSense se nijak netají tím, že jeho technologie ULED je vlastně evolučním vylepšením, týkajícím se zejména LED podsvícení. Jde o další inovaci, zkombinovanou v reálném produktu s kvantovými...
blog
Prototyp 145palcové 8k plasma TV od Panasonicu/NHK_
Vybírat televizor je dnes větší fuška než před 30 lety. To jste prostě šli do elektra a zkusili to podmáznout, aby na vás v pořadníku zbyla Tesla a ne ten zmetkovej čínskej Bejjing. Dnes je situace...
Krabička s letošní elektronikou pro Samrt TV Samsung je schopna zlepšit funkcionalitu i u mnohých modelů z roku 2014 a dokonce některých z roku 2013.
 
Ač má firma již dlouhá léta velkou továrnu na výrobu televizorů v Plzni, teprve nyní začíná s dodávkami letošních modelů FullHD a zejména Ultra HD televizorů s Firefox OS na našem kontinentu.
Tvrzení Samsungu, že hlasová data odesílaná třetí straně ke zpracování, jsou šifrovaná, se nezakládá na pravdě. Ani to, že nešifrují jen staré TV. Smart TV Samsung prostě nešifrují. Tečka.
Kausa strojového zpracování hlasových povelů pro Smart TV, má pokračování. Samsung odpovídá na 9 otázek týkajících se soukromí uživatelů.
Jedna sekunda na internetu - YouTube
Je-li vaše Smart TV z roku 2012, nebo starší, od 20. dubna na ní přestane fungovat YouTube. Google mění své API pro vývojáře.
Podle slov výrobce jde o první dotykovou Smart TV s Windows 8(.1) - ať už budeme těmto slovům věřit nebo ne, posouvá právě použití OS Windows možnosti tohoto hybridního zařízení nezvyklým směrem…
CDRnepřehlédněte
Oficiální podpora stařičkých Windows XP se blíží ke konci, mnoho lidí však ještě ani nezvážilo upgrade na novější systém. Na co dát pozor, pokud zůstáváte? | Americké ministerstvo se zasadilo o...
Samsung Evolution TV 2014 - Obrázek 1
Televizory jihokorejského giganta dostávají opět po roce nový upgrade. Těšit se mohou jak majitelé FullHD, tak UltraHD modelů.
LG smart TV AD - Obrázek 2
Tak by alespoň pravil RMS. Faktem ale je, že Smart TV od LG posílají domů řadu údajů, díky nimž vám potom vaše TV servíruje lépe cílenou reklamu.