Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Cooler Master

Cooler Master se rozhodl změnit obaly teplovodivých past. Už prý má dost rodičů, kteří společnost kontaktují v domnění, že stříkačka s logem společnosti obsahuje drogy…
Zdánlivě formální akt má ve skutečnosti po fiasku s vodníkem EK pro první generaci Threadripperu dost podstatný význam…
První značky ohlásily dodávky nových rámečků ke stávajícím chladičům. Uživatelé, kteří chtějí stávající model chladiče používat i na deskách s AM4 socketem (Ryzen, Bristol Ridge) si mohou zažádat.
Klávesnic se spínači Cherry MX s LED podsvícením jsou spousty. Ale průhledných je méně než šafránu, nicméně pokud máte rádi Matějskou na stole, má pro vás Cooler Master řešení.
67 A
All-in-one vodníků jsou plné regály e-shopů a jeden je jako druhý. Ale dostat vodní chlazení do rozměrů velkého vzduchového chladiče bez nutnosti řešit, kam přišroubovat radiátor, to je přístup...
9 C
Toužíte-li po podsvícené mechanické klávesnici, ale nedokážete se rozhodnout, která barva podsvícení je ta nejlepší, CoolerMaster nově nabízí klávesnice, jejichž podsvícení zahrnuje všechny, resp....
Asetek, který se na základě soudních verdiktů domáhá více než 25 % z tržeb na vodních chladičích společnosti Cooler Master, v případě AMD narazil. Společnost nepovažuje požadavek za oprávněný…
 
Ať už jde o referenční nebo nereferenční karty, pokud nesou vodní chladič od společností Cooler Master, CoolIT nebo AVC, hrozí jim stažení z trhu. Toho se snaží dosáhnout společnost Asetek.
Zvenku
Zdroj uvedený na trh před pouhými několika týdny přistál v redakci k otestování. Co tento 550W model se zlatou certifikací skrývá? Jak se Enhance Electronics vyvedla zlatá platforma?
Cooler_Master_GM_0
Po řadě GXII od Enhance Electronics tu v krátké době máme další řadu bronzových zdrojů Cooler Master. Tentokrát je výrobce Channel Well a zdroje nabízí modulární kabeláž po vzoru řady VS.
Cooler_Master_GXII_1
Na letošním Computexu před pár měsíci se objevily vzorky aktualizace řady zdrojů Cooler Master GX jakožto GXII. Tenkrát nebylo jasné, jak je to vlastně s tou certifikací účinnosti, teď už to jasné je.
Cooler_Master_V750S
Nová řada nabídne vedle dříve uvedených modelů V Series prvky high-endu i za nižší cenu a také v rozumnějších výkonech (450-750 W). Těšit se zákazníci mohou na modulární kabeláž a vyšší účinnost.
Cooler_Master_G_0
Po dříve představené řadě GX je tu ještě jedna nová řada, taktéž od Enhance Electronics a taktéž s účinností 80 PLUS Bronze. Nabízí výkony 500, 600 a 700 W a tříletou záruku.
Cooler Master V8 GTS na desce
220W procesory z řady FX-9000, které AMD uvedla tak trochu nešikovně v létě, vyžadují specifické chlazení, což byl primární důvod, proč nešly i na retail trhy. Možná to ale nebude tak žhavé…
Cooler_Master_GXII_2
Aktializovaná řada Extreme Gamer přináší hned od začátku chaos, typický pro Cooler Master. Výrobce má totiž tolik různých revizí a subverzí, že vyznat se v tom všem je doslova nadlidský výkon.