Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Nyní ve slevě: Pořiďte si stylové chytré hodinky s výdrží 1 roku za pakatel

PR článek
Běžné hodinky z minulosti to mají spočítané. Čas si každý zkontroluje v dopravě, automobilu nebo na svém chytrém telefonu. V posledních letech se tedy pokoušejí odrazit ode dna, a pobrat trochu chytrých funkcí, které se však projevují na výdrži baterie. A co takhle mezistupeň?

Chytré hodinky Diggro DI10 se zaměřují na všechny, kteří pohrdají nízkou výdrží chytrých hodinek a odmítají myslet na nabíjení dalšího chytrého zařízení. Na rozdíl od svých vrstevníků se tedy nesnaží zcela nahradit mobilní telefon, neboť takový záměr je v dnešní době spíše boj s větrnými mlýny, ale spíše cyhtře osvěžit osvědčený koncept klasických hodinek. 

Výkon tedy soustředí pouze na nezbytné funkce, které vyhledává drtivá většina zákazníků, a naopak šetří na funkcích a aplikacích, jejichž používání je kostrbaté a zcela zbytečné. Díky ušetřenému výkonu tak hodinky vydrží až 1 celý rok v případě šetrného používání, případně okolo 8 měsíců při běžném používání a přibližně 5 měsíců při velmi častém používání.

Chytré hodinky Diggro DI10 naleznete od pondělí 6. srpna za akční cenu v internetovém obchodě Gearbest. Sleva trvá do vyprodání zásob.


Na první pohled zaujmou Diggro DI10 stylovým černým designem, který se snaží zachovat tradiční eleganci. Abyste je mohli skutečně vypustit z hlavy i během sprchování, během procházek v dešti či při koupání u bazénu nebo na dovolené, jsou hodinky vybaveny voděodolností IP68, která zajišťuje ochranu až do hloubky 50 metrů. Reverzní full-view FSTN displej zajišťuje maximální viditelnost ve tmě i na přímém slunečním světle. 

Při každodenním používání je možné využívat praktických funkcí, které nabíjejí vestavěné duální senzory. V této výbavě tak můžete bez přestání měřit svůj srdeční tep, počet spálených kalorií, ušlou vzdálenost a počet kroků s daleko větší přesností, než jakou se pokoušejí imitovat aplikace mobilních telefonů založených na nepřesném gyroskopu.Chytré funkce dále disponují zvukovým či vibračním upozorněním na příchozí hovory, SMS zprávy nebo na notifikace z Facebooku, Twitteru, WhatsAppu a další. Při spárování s mobilním telefonem přes Bluetooth můžete hodinky využít i jako spoušť k mobilnímu fotoaparátu.


Chytré hodinky Diggro DI10 naleznete od pondělí 6. srpna za akční cenu v internetovém obchodě Gearbest. Sleva trvá do vyprodání zásob. Součástí slevové akce je však daleko více modelů ze všech cenových relacích.

Z chytřejších hodinek, které však své funkce už odrážejí na své vyšší ceně, doporučujeme sáhnout například po elegantních Lenovo Watch X nebo sportovních NO.1 F18. Z levnějších hodinek, které naopak potěší ty s nižšími nároky, bychom doporučili Diggro H3. Z hlediska poměru ceny:výkon se však na první příčce při současné slevě bezkonkurenčně vyjímají právě Diggro DI10.