Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Cherry

Na první pohled obyčejná jednoduchá myš bez jakýchkoli specialitek, ale něčím přeci jen výjimečná. Cherry slibuje velmi tichý chod.
Německá firma Cherry uvádí další ze svých klávesnic s vlastními spínači. Číselné značení ji pozicuje pod kovový model 6.0, ale výše než plastovější základ modelu 3.0.
Nová klávesnice od Cherry zakládá na starém dobrém modelu G80-3000, ale přináší nové tiché spínače.
Po MX Board 3.0 a MX Board 6.0 přichází německá společnost Cherry s hi-end modelem MX Board 9.0. Do vínku tato klávesnice dostává spoustu nadstandardní výbavy.
91 D
Známý specialista na klávesnice a zejména klávesnicové spínače rozšiřuje svoji nabídku periferií o novou myš, jež se nebojí označovat za určenou pro hráče.
Dsc 2703 Cherry G 80 Mc 1000 Mw 3000
V dnešním testu se nepodíváme na nový hi-end od Cherry, ale naopak na zcela klasické standardní produkty. Klávesnice G80, která vypadá jako z roku 1985 a k tomu dvě naprosto obyčejné myši čekají...
Dsc 2451 Nastole
Nedávná novinka od Cherry se nese v duchu námi dříve testovaného modelu Evolution Stream XT. Oproti němu tentokrát nabídneme test výrazně vylepšené varianty a rovnou s českými popisky.
 
Dsc 1326 Bokehovka
Neduhy předchozí generace jsou pryč, naopak jsou zde novinky jako analogová technologie snímání RealKey. Cherry skvěle vylepšila svoji vlastní klávesnici, které k dokonalosti nechybí prakticky nic....
Cherry G 84 4100 Cherry Ml Dsc 0482 Kloboucek
V dnešním testu si představíme klávesnici, která používá neobvyklý typ spínačů. Ač stále mechanické, dávají jiný dojem při stisku a vyznačují se nižším zdvihem kláves. Cherry ML na modelu G84-4100...
Budoucí klávesnice Cherry dostanou do vínku analogové snímání sepnutí/rozepnutí kláves. Cherry slibuje až 20násobné zrychlení v rozpoznávání, které ocení hráči i rychlí psavci.
Cherry Mx Board 30 P 1100443 Klavesa
Německá společnost Cherry nově vstupuje na český trh. Zamířily sem tak mnohé typy jejích klávesnic, včetně těch s věhlasnými spínači Cherry MX. My se ale podíváme na tři různé, typově odlišné...
Cherry MX RGB
Jsou obory, kde je jakákoli větší inovace spíš negativem, ale menší úpravy nevadí, spíše prospějí. Lze se jistě zařadit i nově vyvinuté RGB podsvícení v podání Cherry MX.