Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

6 věcí, co každý správný praktický chlap nutně potřebuje

PR článek
Každá žena touží, aby její partner, nebo manžel uměl vyřešit takové ty drobné ruční práce a opravy ve společné domácnosti. Přivrtat, přišroubovat…no, znáte to, že? Takže pánové, s našimi tipy, to bude teď již úplná brnkačka.

Na portálu Gearbest si můžete za zajímavé ceny pořídit velmi šikovné nástroje pro domácí kutilství a udržování chodu domácnosti. Vybrali jsme pro vás pár vhodných tipů, bez kterých byste se rozhodně doma neměli obejít.

Elektrický šroubovák

 

Naprostý Bosch skvost mezi šroubováky – elektrický a s nastavitelným držadlem. Stačí jemně zatlačit a šroubuje a šroubuje. Zelená LED dioda vás navíc včas upozorní, že je třeba šroubovák dobít. Dobíjení trvá cca 1, 5 hodiny. Při práci s ním se těšte na skutečně vítaného pomocníka, který nabízí až 6 rychlostních stupňů.

Ruční laserový dálkoměr

 

Díky laserové technologii s přesnou indukcí, budete mít efektivně změřenou každou vzdálenost jedna báseň. S tímto parádním dálkoměrem můžete provádět různé typy měření, jako např. kontinuální, plochy, objemu apod. Rozsah je od 0,05 - 50 m.

Sada nářadí

Tohle už snad nemůže být víc snovou záležitostí. Moderní „supermanovská“ sada nářadí vám bude závidět i samotný Kutil Tim. Všechny nutné nástroje pro opravy a práce najdete totiž pod jednou střechou! Těšte se např. na malou frézku, šroubováky, inbus, kladívko, klíč, kleště, izolační pásku a mnoho dalšího.  

A pozor kutilové, s kupónem GBtoolkit 1 si tuhle jedinečnou sadu nářadí pořídíte už jen za krásných 890 Kč.

Vodotěsná LED svítilna

Malé světlo do ruky se vždy hodí. Navíc tady nejde o ledajaké světlo, ale o UV světlo s detekcí fluorescence. Tahle pohodlná příruční svítilna se může směle pochlubit odolností pro skluzu, otěru a slušnou vodotěsností. Skelet je z hliníkové slitiny, která se používá i v leteckém průmyslu.

Bezdrátová nabíječka do auta

Pro pohodlnost a bezpečnost jízdy? Není skromnějšího a pracovitého pomocníka pro nabíjení a používání telefonu za jízdy. Bezdrátová nabíječka je vybavena ochranou proti nadměrnému nabíjení a přehřátí. Jednoduše jedním dotykem upnete, jak Android, nebo iPhone a druhým dotekem jej z mechanismu stejně snadno vyjmete. Tohle prostě potřebujete a klidně i poslouží jako fajn dárek své partnerce do jejího vozu.

Multifunkční skládací nůž

12 naprosto odlišných funkcí v 1 místě? Naprostá dokonalost. A na co se vše se tenhle geniální skládací nůž umí přetransformovat? Tak třeba pilník na nehty, otvírák na láhve a konzervy, křížový šroubovák, vrtačka nebo pilka. Ať už najdete využití v každodenním životě nebo při turistice a kempování, tenhle nožík vás zatraceně rychle přesvědčí o tom, že „umí“.