Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Zářijové výprodeje na Gearbest! Jak se v nich vyznat a kde ušetřit

PR článek
Nákupy v čínských e-shopech se rychle stávají podobnou českou zvyklostí, jako nájezdy za oblečením do německých Drážďan. Internetový obchod Gearbest mezi nimi patří k nejvyhledávanější, díky široké nabídce a oficiální české podpoře.

Pro Čechy už se stalo samozřejmostí, že za nízkými cenami musí jezdit za své hranice. V případě nakupování na internetu je však situace na naftu o něco příznivější, jelikož veškeré nájezdy za slevami vyřídíte z pohodlí svého křesla. Jelikož internetový obchod Gearbest nedávno expandoval se svojí oficiální podporou i do naší malé zemičky, nabízí mezi čínskými obchody nejlepší garanci spokojenosti.

Pro našince si Gearbest pravidelně připravuje slevové akce a soutěže o produkty na svých Facebookových stránkách. V období celoplošných výprodejů si však ty nejlepší slevičky musíte ohlídat sami. Žhavte své myši a zbystřete, jelikož na stránkách Gearbest právě běží podzimní slevy zvané Treasure Hunt. Každý z vás při této příležitosti může vykopat pěkné poklady.

Výprodej je rozdělen do několik kategorií, a každá z nich nabízí své unikátní slevové vouchery. Radostnou zprávou je, že můžete získat úplně všechny. Stačí jednoduše kliknout na stránky dané kategorie, přihlásit se a kliknout na ně, čímž se vám uloží do seznamu kupónů platných po celý týden.

Nebojte se rozdělit své produkty do několika objednávek. Dopravné je v drtivé většině případů zdarma, máte možnost využít vícero voucherů současně a každou objednávku můžete po zakoupení hodit do tzv. výherní studánky, která vylosuje několik šťastlivců a odmění je chytrým telefonem Huawei P20 nebo robotickým vysavačem Xiaomi.

V jakých kategoriích tedy můžete nakoupit?

Electronics Hunting Grounds

První nejvýznamnější kategorií je bezpochyby elektronika, kde po celou dobu trvání akce naleznete stovky mobilních telefonů, tabletů, minipočítačů a 3D tiskáren zlevněných o několik tisíc korun. Nabídka se mění každé ráno v 9:00 našeho času, a je možné si ji prohlédnout až o tři dny dopředu.

Kliknutím na tento odkaz získáte celkem tři vouchery se slevou mezi 10% slevou na jakoukoliv objednávku, popřípadě 13% slevu na kategorii chytrých hodinek nebo mobilního příslušenství.  

Lifestyle Treasure Zone

Další zajímavou kategorií jsou lifestylové produkty, které vám pomohou v každodenním životě, ať už jde o kvadrokoptéry, chytré vysavače nebo třeba elektrické skútry. Slevy se pohybují od pár stovek až po několik tisíc korun. Nabídka se opět mění každé ráno v 9:00 našeho času, a je možné si ji prohlédnout až o tři dny dopředu.

Kliknutím na tento odkaz získáte celkem tři vouchery. První ve výši 20 % vám ušetří z finální ceny domácích produktů. Zbývající dva vouchery v hodnotě 13 % zlevní jakékoliv zboží z kategorie elektrického nářadí nebo domácích spotřebičů.

Fab Fashion Treasure

Nabídka Gearbestu naštěstí sahá i za hranice elektroniky, a můžete zde nakoupit i stylové oblečení, doplňky a kosmetiku. Mrkněte do nabídky, zda nějaké tričko, džíny nebo bunda bude lahodit vašemu oku. Kolotoč slev se rovněž mění každé ráno v 9:00 našeho času, a je možné si ji prohlédnout až o tři dny dopředu.

Kliknutím na tento odkaz získáte celkem tři vouchery. Zlevněte si jimi o dodatečných 20 % kategorii šperků a dámských tašek. Zburcujte přítelkyni či manželku, zda se jí nějaký kousek líbí nebo ji zkrátka překvapte. Třetí voucher pak zajišťuje 13% slevu v kategorii holících a vlasových prostředků.

Triple Saver Combos

Po celou dobu trvání akce je také možné sledovat pravidelně nabídku levných věciček, ze kterých si můžete libovolně vybrat vlastní trojici za jednotnou cenu. Občas zde najdete skutečné klenoty, které se vyplatí ulovit dřív, než se po nich vrhnou ostatní.

Exkluzivní hra Shake To Win

Stáhněte si do svého mobilního telefonu aplikaci Shake To Win, se kterou můžete každý den vyhrát hodnotné ceny. Stačí ji zapnout, jednou denně zatřást a doufat, že vám aplikace vysype nějaké to štěstíčko do dlaně. Výherci budou odměněni špičkovou kvadrokoptérou DJI Mavic Air RC Drone, tabletem Xiaomi Mi Pad 4, powerbankami a domácí elektronickou a doplňky. Hrát můžete každý den až do 10. září.

Nebojte se rozdělit své produkty do několika objednávek. Dopravné je v drtivé většině případů zdarma, máte možnost využít vícero voucherů současně a každou objednávku můžete po zakoupení hodit do tzv. výherní studánky, která vylosuje několik šťastlivců a odmění je chytrým telefonem Huawei P20 nebo robotickým vysavačem Xiaomi.