Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Bleskový výprodej: Domácí 3D tiskárna v 67% slevě! Stihněte poslední kusy

PR článek
Cena 3D tiskáren konečně padá k příjemnější hladině, kterou si konečně může dovolit i běžný smrtelník. Je ovšem potřeba vychytat tu správnou slevovou akci. Jako například tu, kdy Anet A8 High Precision tiskárnu pořídíte o 67 % levněji.

Fascinace 3D tiskárnou můžete konečně přesunout od obyčejného monitoru a sledování kutilských videí do své vlastní domácnosti, kde si s tímto zařízením vítězoslavně vytisknete vše, co si zamanete. Stačí se zhostit nejlepší možné příležitosti, jak si takový kousek opatřit domů. V internetovém obchodě TomTop totiž právě naleznete domácí 3D tiskárnu Anet A8 High Precision v 67% slevě

Časově limitovaná akce končí ovšem dnes krátce po půlnoci, nebo po vyprodání skladových zásob. O poslední kusy to bude ovšem boj. Během posledních slevových akcí byly zlevněné kusy 3D tiskárny Anet A8 High Precision rozebrány prakticky po pár hodinách. Mrkněte tedy, zda máte to štěstí, a ještě na vás nějaký kus zbyl. 

AKTUALIZACE: Z důvodu vysokého zájmu bylo do akce zařazeno dalších 100 kusů. 

Anet A8 High Precision je pro svůj výborný poměr ceny:výkon tím nejlepším vstupním bodem pro každého, kdo si přeje vlastnit domácí 3D tiskárnu, aniž by musel řešit různá omezení. Anet A8 podporuje většinu 3D materiálů jako ABS, PLA, HIP, PP a Nylon, a bohatě tak stačí k vytištění většiny plánků, které naleznete na internetu.

Široká a vyhřívaná pracovní plocha umožňuje výtisk i velkých objektů, jako držáky, vázy, lampy, obličejové masky apod. Na obrázku níže vidíte ukázky objekty, které se uživatelům Anet A8 povedlo vytisknout, v jejich surové formě. K dohlazení pak stačí už jen šmirgl a nějaké barvičky. Ve výprodeji se navíc nachází již vylepšený model, který dosahuje lepší orientace v prostoru a vyšší přesnosti, díky čemuž budou jednotlivé výrobky mnohem detailnější. 


Jednoduché uživatelské rozhraní a LCD displej navíc usnadňuje celý proces pouze do 5 tlačítek, se kterými si intuitivně poradí každý uživatel. Dále potěší rozhodně úsporný napájecí systém, kterému k pohánění tiskárny stačí pouze 240 W. Své plánky navíc můžete přesunout do tiskárny pomocí SD karty, abyste v průběhu tištění mohli svůj počítač vypnout a šetřili elektřinu. 

Anet A8 High Precision je v rámci slevy dokonce dodávaná včetně 10metrovým 3D filamentem a 8 GB paměťovou kartou pro přenos svých vysněných projektů. V případě potřeby je možné dokoupit filament o tloušťce 1.75mm zvlášť v rámci další slevové akce, kdy jej pořídíte ve všech barvách o 51 % levněji. Této nabídky mohou samozřejmě využít i majitelé jakékoliv jiné tiskárny. 

Zařízení funguje na bázi open-source, tedy za ním stojí velmi silná komunita zásobující internet zajímavými projekty, které si stačí jen stáhnout a vytisknout. Projekty přivedete k životu za pomoci softwaru Cura či Repetier-Host, dostupné pro starší i novější verze Microsoft Windows i Linux. Poradí si se souborovými typy .STL, .OBJ a G-Code. Znalci, které by zajímaly další podrobnosti jako průměr trysky, vlákna, přesnost, tloušťka vrstev a provozní teploty, naleznou kompletní specifikace zde