Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Bleskový výprodej: Domácí 3D tiskárna v 52% slevě! Stihněte poslední kusy

Cena 3D tiskáren konečně padá k příjemnější hladině, kterou si konečně může dovolit i běžný smrtelník. Je ovšem potřeba vychytat tu správnou slevovou akci. Jako například tu, kdy Anet A8 High Precision tiskárnu pořídíte o 52 % levněji.
PR článek

Fascinace 3D tiskárnou nemusí zůstat pouze za monitorem a u sledování kutilských videí s úžasem ve tváři. Stačí se zhostit nejlepší možné příležitosti, jak si takový kousek opatřit domů. V internetovém obchodě TomTop právě naleznete domácí 3D tiskárnu Anet A8 High Precision v 52% slevě nebo profesionální 3D tiskárnu Aibecy DY-H9 v 34% slevě.


Časově limitovaná akce končí ovšem dnes krátce po půlnoci, nebo po vyprodání skladových zásob. O poslední kusy to bude ovšem boj. Během poslední slevové akce se stihlo 3D tiskáren Anet A8 High Precision prodat okolo 1500 během jediného dne. Mrkněte tedy, zda máte to štěstí, a ještě na vás nějaký kus zbyl. 

Anet A8 High Precision je pro svůj výborný poměr ceny:výkon tím nejlepším vstupním bodem pro každého, kdo si přeje vlastnit domácí 3D tiskárnu, aniž by musel řešit různá omezení. Anet A8 podporuje většinu 3D materiálů jako ABS, PLA, HIP, PP a Nylon, a bohatě tak stačí k vytištění většiny plánků, které naleznete na internetu.

Široká pracovní plocha umožňuje výtisk i velkých objektů, jako držáky, vázy, lampy, obličejové masky apod. Na obrázku níže vidíte ukázky objekty, které se uživatelům Anet A8 povedlo vytisknout, v jejich surové formě. K dohlazení pak stačí už jen šmirgl a nějaké barvičky.


Jednoduché uživatelské rozhraní a LCD displej navíc usnadňuje celý proces pouze do 5 tlačítek, se kterými si intuitivně poradí každý uživatel. Dále potěší rozhodně úsporný napájecí systém, kterému k pohánění tiskárny stačí pouze 240 W. Své plánky navíc můžete přesunout do tiskárny pomocí SD karty, abyste v průběhu tištění mohli svůj počítač vypnout a šetřili elektřinu.

Zařízení funguje na bázi open-source, tedy za ním stojí velmi silná komunita zásobující internet zajímavými projekty, které si stačí jen stáhnout a vytisknout. Projekty přivedete k životu za pomoci softwaru Cura či Repetier-Host, dostupné pro starší i novější verze Microsoft Windows i Linux. Poradí si se souborovými typy .STL, .OBJ a G-Code. Znalci, které by zajímaly další podrobnosti jako průměr trysky, vlákna, přesnost, tloušťka vrstev a provozní teploty, naleznou kompletní specifikace zde.

Tagy: 
3D