Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Phison

Kingston KC3000 je zajímavé PCIe Gen4 SSD využívající známý Phison E18 řadič, avšak v Kingstonu se rozhodli poladit firmware.
Řadiče Phison mají obvykle pověst těch horších. Nová produktová řada pro PCIe / NVMe SSD ale šplhá na stejně špičkové parametry jako konkurence. Je tu také nový řadič pro SATA SSD.
NVM Express SSD pro M.2 s PCI Express linkami lze konstruovat i lacině. Patriot to zkouší s řadičem Phison, polovičním počtem linek a TLC čipy.
Ssd Uv 300 240 G
Nová řada levných SSD od Kingstonu využívá řadič Phison S10 a k tomu prozatím blíže nespecifikované TLC NAND flash čipy.S výškou těla 5 mm je velmi vhodná pro Ultrabooky.
Tradiční výrobce grafických karet GeForce pro svou produktovou řadu SSD zvolil řadič Phison a MLC čipy od japonské Toshiby.
Patriot Blaze 60 Gb Dsc 1832 Baleni
Dnes se podíváme na velmi levné SSD, které kapacitou sice neohromí, ale pro běžný počítač bez spousty moderních her o desítkách GB dat plně postačí.
blog
Řadič Phison S9, k tomu 16nm synchronní MLC čipy Micron, to jsou ingredience SSD, pro které jsem se nakonec rozhodl. Je napůl cesty mezi sockou a něčím, co by s ohledem na malou obsazenost mohlo...
 
Nová řada SSD s kapacitou od 120 do 960 GB pochází de facto od Toshiby, včetně TLC čipů vyráběných druhou generací 19nm NAND flash čipů. Kolik zápisů dat tato SSD zvládnou?
V 310 Combo Bundle Sv 310 S 3 B 7 A 960 Gb Hr 14 07 2014 19 35
Nový SSD disk Kingston přichází s řadičem Phison 3108. Podle údajů výrobce zvládne toto SSD zápis až 2 728 TB dat. Současně je zde příznivá spotřeba.
Dalším z výrobců, který přechází na 28nm čipy, je Phison. Navazuje tak mimo jiné na Marvell, který už u TSMC vyrábí.
Corsair Force Series LS
Nová rodina levných SSD s ne-SandForce řadičem přichází v podání firmy Corsair. Force Series LS nabídne řadič Phison...