Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Tiskové zprávy placené

PR článek
Co je internetovým trendem? Ano, e-commerce je skutečně je tím nejznámějším. Populární odvětví, které je stále jistě na svém začátku. Ale i tak na tomto poli vznikají revoluční projekty, které...
PR článek
Virtuální servery jsou na vzestupu a cenově dostupnější než kdy dřív. Vyplývá to z dat hostingové společnosti Master Internet.
PR článek
Msi Notebook 1
Možná vás při hledání nového notebooku ani nenapadlo přemýšlet o jiném než novém. O repasu jste slyšeli, ale nevíte, co od něj čekat?
PR článek
O třetí cloudovou platformu (Hyper-V) rozšířil své cloudové IaaS služby český provozovatel datových center Master Internet.
PR článek
Repasované počítače jsou cestou k výrazným finančním úsporám. O tom nelze pochybovat. Jak je to ale s jejich kvalitou a případnými riziky? Odpovědi naleznete se na následujících řádcích.
PR článek
Sofistikovaná ochrana před DDoS útoky je dostupnější než kdy dřív. Díky příznivým cenám na ni dosáhnou i podniky, pro něž bývaly investice do bezpečnosti IT nemyslitelným luxusem.
PR článek
Nároky na výkon a především kapacitu pevných disků neustále rostou. Data bývají velmi často to nejcennější, co naši klienti mají a naším úkolem je se o ně dobře postarat.
 
PR článek
Patříte ke skupině lidí, která si myslí, že spuštěním pole v RAIDu nemůže dojít ke ztrátě dat? To je bohužel omyl! Problémy má na svědomí z 90 % lidský faktor. Čtěte několik odstrašujících příběhů...
PR článek
Hostingová společnost Master Internet otevřela nové a dosud nejekologičtější datové sály ve svém brněnském datacentru. Chlazení čerstvým vzduchem a aktivní ochrana před síťovými útoky tak řadí...
PR článek
Obr 1 1
V našich zeměpisných šířkách je outsourcing, tedy přenášení firemních procesů na externí dodavatele, stále často vnímána jako příliš nákladná alternativa k cenově dostupnějšímu internímu řešení „na...
PR článek
Žádná společnost se v dnešní době neobejde bez informačních technologií, které mohou být při dobře zvolené strategii velmi silným a výkonným nástrojem pro správné fungování a rozvoj firmy. A právě...
PR článek
master-internet-logo-middle
Provozovatel datových center Master Internet přináší do Česka službu dostupného veřejného cloudu. Ten si v Masteru na svobodné technologii OpenStack vybudovali sami.
PR článek
Vyžíváte se taky ve zkratkách? Chce po vás CEO co nejlepší KPI? Manželka FYI přijde ASAP, děti melou cosi o DÚ a „IMHO“ se stalo klasickým začátkem věty, pokud s někým nesouhlasíte?
PR článek
oki_PR_IMG-LOGO_300x300.jpg
Při hledání úspor přichází na řadu i změny při firemním tisku. Pro mnoho pracovníků jde o citlivou věc a o „jejich“ tiskárnu, na kterou jsou zvyklí. Jak při tom postupovat?
PR článek
cisco_UDC
Ať disponujete interním či outsourcovaným datovým centrem, otázky o jeho dostatečném výkonu pro provozování vašich databázových aplikací jsou stále na pořadu dne.