Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

klávesnice

Cherry MX Board 5.0 přináší speciální ergonomii

Německá firma Cherry uvádí další ze svých klávesnic s vlastními spínači. Číselné značení ji pozicuje pod kovový model 6.0, ale výše než plastovější základ modelu 3.0.

Spire představil klasickou ergonomickou klávesnici

Pod značkou Spire se v době Athlonů XP daly koupit celkem slušné chladiče, jinak ale spíše z českého trhu ustoupila. Přesto však stále existuje a má zajímavé produkty.

das Keyborad 5Q přináší cloud s open API

Na pátou generaci das Keyboard se vybíralo loni na Kickstarteru. Tvůrci chtěli 100 tisíc dolarů, vybralo se přes půl miliónu.

Klávesnice Trust GXT 880 s mechanickými spínači Trust GXT-White

Obvykle u nových klávesnic vídáme buď něco s logem Cherry MX, nebo třeba čínský Kailh. Otázkou je, co za spínače vyvinula firma Trust, jestli jde o něco speciálního, klon Cherry, případně jen jiný...
2161092 Bfb 3 A

Klávesnice Mushkin Carbon KB-001 z kartáčovaného hliníku

Nekonečnou řadu klávesnic s mechanickými spínači doplňuje nově společnost Mushkin, která v konstrukci (ne)využila na klávesnici neobvyklý materiál.

Cherry představila novou klávesnici a tišší spínače MX Silent

Nová klávesnice od Cherry zakládá na starém dobrém modelu G80-3000, ale přináší nové tiché spínače.
8 A 64 Cbe 93 Cf 3

Patriot uvádí mechanickou klávesnici se spínači Kailh a myš s 12 000 dpi

Dvě nové klávesnice a dvě nové myši jsou tím, čím Patriot zkusí letos zaujmout nadšené hráče. Volí přitom spínače Kailh a laserový i optický snímač v myši.

Klávesnice Nanoxia Ncore Retro vyvolá vzpomínku na 19. století

Kdo kdy psal na nějakém opravdu hodně fosilním psacím stroji, ten ví, jak umí tyhle kulaté klávesy občas trápit. Ale to neznamená, že se nenajde firma, která v tomto více než 100 let starém designu...

Biostar ukázal svoji představu kovové mechanické klávesnice

Výrobci klávesnic, zdá se, definitivně vyřešili jak se odlišit v unifikovaném světě, většinově používajícím spínače Cherry MX. Biostar na to však jde nejen s kovovým vzhledem své nové klávesnice GK3.

Asus nabízí klávesnice s Cherry MX RGB LED a oddělitelným numpadem

Ani Asustek se spínačům Cherry MX nevyhýbá a tak si můžeme představit nové klávesnice využívající jejich verzi s RGB LED podsvícením.

G.Skill Ripjaws KM570 MX se spínači Cherry MX

Tradičně paměťový výrobce vrhá v trh další z mechanických klávesnic, levnější model Ripjaws KM570 MX, který už v názvu ukrývá příslušnost k rodině těch, kdo sázejí na spínače Cherry MX.

Kingston uvedl klávesnici HyperX Alloy FPS Gaming se spíanči Cherry MX

Paměťový specialista Kingston také pochopil, že spínače Cherry MX jsou potenciálním zdrojem slušných příjmů a tak se můžeme podívat na další mechanickou klávesnici, která zvyšuje diversitu tohoto...

Klávesnice Cherry MX Board 9.0 míří na nejvyšší příčky

Po MX Board 3.0 a MX Board 6.0 přichází německá společnost Cherry s hi-end modelem MX Board 9.0. Do vínku tato klávesnice dostává spoustu nadstandardní výbavy.
9 C

Nové mechanické klávesnice Cooler Master MasterKeys Pro s bílým LED podsvícením

Toužíte-li po podsvícené mechanické klávesnici, ale nedokážete se rozhodnout, která barva podsvícení je ta nejlepší, CoolerMaster nově nabízí klávesnice, jejichž podsvícení zahrnuje všechny, resp....

Razer představil mechanickou klávesnici pro iPad Pro

Pokud vás irituje psaní na displeji vašeho obrovského tabletu Apple iPad Pro, má pro vás Razer řešení. Jeho nová přídavná klávesnice přitom nevyužívá obyčejné membránové snímače.

Stránky