Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

myši

Společnost ASUS vyrábí mnoho herních periferií, dnes se podíváme na herní myš s RGB podsvícením, 16000 DPI senzorem a dalšími vychytávkami.
ASUS vyrábí téměř vše, co má něco společného s PC a tak jednoho dne vznikla herní myš s 16 000 DPI senzorem a RGB LED. A já měl možnost ji otestovat ještě před uvedením do prodeje.
Microsoft představil novou myš. Takovou, že ani nevybočuje úchvatnými technickými parametry, ani neotřelým designem. Je vpravdě zcela nudná a právě to je na ní skvělé.
Na první pohled obyčejná jednoduchá myš bez jakýchkoli specialitek, ale něčím přeci jen výjimečná. Cherry slibuje velmi tichý chod.
Razer se chlubí nejen velmi citlivým optickým snímačem, ale zejména enormní výdrží myši v provozu na dvě tužkové baterie.
91 D
Známý specialista na klávesnice a zejména klávesnicové spínače rozšiřuje svoji nabídku periferií o novou myš, jež se nebojí označovat za určenou pro hráče.
Fnatic Dsc 3479 Perex
Za dobré vysvědčení pro-gamingové periferie! Na tři takové se v dnešní recenzi podíváme, australští FNATIC, kteří před časem koupili firmu func, jsou an českém trhu přítomni.
 
Fnatic Dsc 3479 Perex
Pod australskou e-sports značkou Fnatic nově nalézáme klávesnice, myši a podložky americké firmy Func. Podívejme se společně, kam se tyto periferie posunuly a co nyní Fnatic nabízí. Čeká nás první...
Dle tvrzení firmy je její nová myš tou s vůbec nejvyšší rozlišovací schopností snímače v historii. Přepočteme-li ji na délkovou jednotku, pak nová myš umí rozlišit pohyb na úrovni 2 tisícin mm.
Dsc 2703 Cherry G 80 Mc 1000 Mw 3000
V dnešním testu se nepodíváme na nový hi-end od Cherry, ale naopak na zcela klasické standardní produkty. Klávesnice G80, která vypadá jako z roku 1985 a k tomu dvě naprosto obyčejné myši čekají...
X 40 Top Panel 3 Degree View 1024 X 1024
Firma známá svými původně geekskými klávesnice bez popisků uvádí na trh novou řadu pro hráče. Jejím základem je nová mechanická klávesnice s firemními spínači a myš s 6400dpi laserovým snímačem.
blog
Vybrat nejvhodnější myš je leckdy těžší a bolestivější proces než vybrat nejvhodnější klávesnici. Bolestivost vlastního výběrového procesu jsem ukončil v červenci 2010 ve stavu maximální frustrace,...
blog
3Dfx karty
V počítačovém světě se pohybuji 21. rokem, takže už jsem zažil ledacos. Ne že by bylo nějaké extra výročí na vzpomínky, ale tohle letní sucho vysloveně svádí k menšímu vypíchnutí toho...
Nx 6550 Silverblue
Optical Mouse „Bursík Edition“, tak by se mohla jmenovat nová myš od firmy Genius. Disponuje 1200dpi snímačem a je opravdu hodně zelená.
Ms 2 6
Srdcem nižšího modelu je LED snímač Avago ADNS 3090 doprovázený spínači OMRON. I tento model pochopitelně cílí na hráče, kteří chtějí něco lepšího s dobrou softwarovou podporou.