Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

xiaomi

Mobilityreport

Tři smartphony do 5 tisíc, které stojí za povšimnutí

Technologie ušly za poslední roky velký kus cesty a díky tomu můžeme dnes získat skvělé parametry za příznivou cenu. Nevěříte?

Xiaomi představila svůj první ARM čip Surge S1

Nemíří do hi-end výšin a nehraje si na vývoj vlastních ARM CPU. Xiaomi vstupuje na pole návrhu vlastních ARM SoC pozvolna.

20000mAh powerbanka Xiaomi podporuje Quick Charge 3.0

Je-li váš telefon současně jak hladový, tak vybaven technologií rychlého dobíjení od Qualcommu, mohla by vás zaujmout nová obří powerbanka od Xiaomi.

Xiaomi Mi Notebook přichází ve dvou variantách

Mnohými dlouze a toužebně očekávaný notebook od čínského Xiaomi je konečně tady, a to hned ve dvou velikostech. Macbook Air pro chudé používá CPU+GPU Intel a Windows 10 k tomu.

Xiaomi Mi Max je obr s 6,44palcovým displejem a 16Mpix f/2.0 fotoaparátem

Tam, kde začínají menší tablety, končí smysluplná velikost smartphonů. Xiaomi s nově představeným telefonem Mi Max tuto hranici rozumného patrně překročila.
2015

Xiaomi rozděluje Smart TV na dílčí komponenty

Zatímco tradiční výrobci TV vám servírují produkt jako jednolitý celek, čínské Xiaomi se rozhodlo oddělit zobrazovadlo od dalších částí. Má za to naši pochvalu před nastoupenou jednotkou.
CDRnepřehlédněte
Xiaomi Mi Band

Xiaomi Mi Band aneb fitness náramek za rozumnou cenu

Pokud hledáte fitness náramek za rozumnou cenu, který vydrží na jedno nabití něco přes měsíc, pak dál hledat nemusíte. Vyzkoušeli jsme za vás Xiaomi Mi Band, který navíc komunikuje se všemi...

Smartphone Xiaomi RedMi 1S předává data do Číny bez vědomí uživatele

Další alarmující případ nehorázného kradení soukromých dat výrobcem mobilního telefonu potvrdila společnost F-Secure. Čínský smartphone je skutečné terno, tedy alespoň pro svého výrobce.