Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

fzatloukal

Obrázek uživatele fzatloukal
Real name: 

Historie

Účet existuje již
2 roky 6 měsíců
Přezdívka: 
fzatloukal

Články autora

Vývojáři na soukromí zaměřeného webového prohlížeče Brave už několik měsíců testují vlastní vyhledávač. Jeho betaverze je nyní dostupná pro veřejnost.
Středoamerický stát s šesti a půl miliony obyvatel Salvador je první na světě, který se rozhodl přijmout Bitcoin jako oficiální platidlo. Těžit ho chce za pomoci geotermální energie.
Uživatelé Vivaldi teď budou schopní číst a posílat emaily, pracovat s kalendářem a používat RSS čtečku přímo ve svém webovém prohlížeči.
Yenkee ATOM YKB je ultrakompaktní vysokoprofilová mechanická klávesnice s příjemným podsvícením určená primárně pro hraní. Její minimalismus a robustnost jistě nadchne nejednoho hráče. Každý si...
Hassan Rouhani obvinil ilegální těžaře ze způsobení energetických výpadků v Teheránu a oznámil čtyřměsíční zákaz těžby.
Firma Microsoft nedávno oznámila, že ukončí podporu pro svůj dříve hlavní webový prohlížeč Internet Explorer. Není to ovšem ani první ani poslední ukončený projekt této společnosti.
Firma IBM odhalila novou 2nm technologii pro výrobu čipů, která dokáže vměstnat až 50 milionů tranzistorů do plochy o velikosti lidského nehtu.
Partneři firmy Sony podle posledních zpráv pracují na přepracování herní konzole PlayStation 5.
Čínská společnost Loongson Technology, která se zabývá vývojem procesorů nedávno oznámila, že vyvinula procesor s vlastní instrukční sadou.
Pandemie onemocnění Covid19 donutily školství ke zrychlení digitalizace. To bylo zvlášť pro naše školství velkou výzvou, která dala zabrat nejednomu pedagogovi.

Stránky