Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

FX-8350

V dnešním testíku se podíváme na oblíbené levné procesory společnosti AMD a to včetně nějakého menšího přetaktování.
Minulý rok jsem měl možnost otestovat Core i7-950 a porovnat s novějšími procesory, nyní se podíváme na lehce novější šestijádrový Xeon, který lze masivně přetaktovat.
V dnešním testu se podíváme na legendární a třináct let starý Intel Core2Quad Q6600. A poté snad necháme Core 2 procesory navždy spát.
Po nedávném testu Core2Quad procesorů přichází na řadu AMD Phenom II procesory, nakonec se v testu objevil i šestijádrový Phenom II X6 1100T.
V dnešním testíku se podíváme opět na skvělý Athlon 3000G společně s výkonnou RTX 2080 Ti oproti menší hromádce procesorů.
V dnešním testu se podíváme na téměř legendární čtyřjádrové procesory Intelu. Od jejich vydání uběhlo dlouhých jedenáct let, jsou tedy použitelné i v dnešní době?
V dnešním testu se podíváme na platformu, která se mi do rukou dostala tak trochu náhodou a nedávno oslavila deset let své existence.
 
V dnešním testu se podíváme na služebně staré AMD FX-8350 založené na neslavné architektuře stavebních strojů. Otázkou je, zda přetaktování starému FXku pomůže.
Také si občas něco vyrenderujete v Blenderu a zajímá Vás, jak si různý hardware vede? Čtěte dále…
AMD FX-8350
Podle informací webu sweclockers by bylo možná chystané 5GHz osmijádro od AMD vhodným procesorem pro testy chladičů. Jeho hodnota TDP má totiž dosahovat brutálních 220 W, čím překoná prakticky vše,...
Silikonová slečna s MSI 990FXA-GD80
MSI si může přidat další zářez na pažbu svých základních desek. Po zajímavých výkonech dosažených dříve si připisuje aktuální světový rekord v taktování „Piledriveru“...