Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

herní notebook

Letošní rok je ve znamením novinek. První šokující zprávou spojení AMD a Intelu ve formě CPU, který je přímo integrován v pouzdře s GPU od AMD byl nevídaný nápad. Nyní peklo zamrzlo podruhé a ASUS...
Výrobce počítačů HP doplňuje řadu Pavilion o zařízení určené především pro hráče. Novinkou je 15 palcový herní laptop, herní stolní počítač a 32 palcový LCD monitor s technologií FreeSync.
Po loňském úspěšném vstupu na trh s notebooky uvádí Xiaomi větší a výkonnější variantu svého Mi notebooku - tentokrát s rozměrem 15.6 palce.
CES 2018: NVIDIA odhalila zřejmě poslední přírůstky grafických karet do 10. generace - mobilní mainstreamové GTX 1050 a 1050 Ti Max-Q, které by měly výkonnostně mířit proti integrované Veze M GL v...
CEO Nvidie Jen-Hsun Huang představil technologii Max-Q, jejímž cílem je posunout herní notebooky ultramobilnímu světu…
M 404 8
Pod značkou Eurocom se prodává mnoho notebooků, které jsou spíše desktopy nacpané do tenkého těla. A tak má velké zkušenosti s implementováním co nejvíce wattů výkonu do co nejmenší krabičky.
Predator 21 X 01
S každou další generací CPU a GPU platí, že nikdy nebylo snazší postavit výkonný herní notebook. Dvojnásob to platí od chvíle, kdy CPU i GPU jsou vyráběna FinFET procesy.
 
Dalším vylepšením pro notebooky MSI Gaming se vedle zvuku DynAudio či klávesnice SteelSeries stává D/A převodník od firmy ESS.
Nvidia G Sync Notebook Aorus 01
Podpora variabilní snímkové frekvence na grafických kartách Nvidie je v tuto chvíli omezená na desktopové sestavy se speciálními G-Sync monitory. Situace by se ale brzy mohla změnit…
Hp Gaming Notebook 01
HP vstoupila do herního světa rokem 2006, ale v průběhu „vlády“ CEO Leo Apothekera postupně tyto aktivity utlumila a produkty zaměřené na hráče z nabídky vymizely. Vypadá to ale na comeback.
blog
Acer Aspire 7745G - chlazení
Že již nastala „doba mobilní“, jsem pochopil poté, co začaly notebooky převažovat nad desktopy v repertoáru mnou servisovaných počítačů. Větrák v notebooku je však snazší zanést a složitější vyčistit…