Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Mint

Také toužíte po pořádně rychlém externím SSD s RGB LED a USB-C rozhraním s propustností 20Gb/s? Seagate přesně takové externí SSD prodává.
Od Ubuntu odvozený Linux Mint vychází pravidelně zhruba měsíc po svém předobraze. Nejinak je tomu i teď, nejedná se ovšem o žádné převratné změny, spíše vše jen pokračuje v zajetých kolejích.
Po delší době se opět podíváme na externí USB-C SSD, tentokráte z dílen společnosti Seagate.
V dnešním testu se podíváme na další ADATA SSD z herní řady XPG GAMMIX. Jak ADATA říká, Performance Meets Durability.
V dnešním testu se podíváme na PCIe Gen4 SSD v podání ADATA, SSD využívá řadič Phison E16, stejně jako další PCIe Gen4 disky.
A přijíždí další SSD, tentokráte dostupné TLC SSD společnosti Gigabyte.
ADATA působí na poli SSD poměrně dlouho a letos se chystá dokonce i na Gen4 SSD, dnes se podíváme na jedno z nejlevnějších 2TB NVMe SSD na trhu.
 
V dnešní recenzi se podíváme na stále více rozšířená externí SSD, tentokráte se mi do rukou dostal disk společnosti HyperX.
Nová verze desktopu postaveného nad GTK+v3 frameworkem přináší obligátní várku evolučních vylepšení a oprav, ale došlo i na pár zajímavostí.
Linux Mint logo 2012
Po standardních variantách s prvořadými desktopy přichází nejnovější Linux Mint též ve variantách s neustále se měnícím KDE a neustále stejným Xfce.
Ten progresivnější z desktopů spojovaných s distribucí Linux Mint, přichází v nové verzi. Pohánět jistě bude i budoucí vydání samotného Mintu.
Osmnácté vydání distribuce Mint, která už dávno převzala po Ubuntu roli příjemného distra pro masy, bude stavět na Ubuntu 16.04 LTS Přinese ale také první vlastní aplikace, jelikož spokojenost s...
Linux Mint logo 2012
Nová verze stále zakládá na Buntu 14.04 LTS, takže bude plně podporována až do roku 2019. Mint 17.3 je tak dalším evolučním vydáním se dvěma desktopovými prostředími postavenými na různých...
Nejnovější varianta populární linuxové distribuce Mint přichází s KDE desktopem. Zároveň tvůrci nedávno poděkovali dárcům.
Podpora až do roku 2019, to je hlavní vlastnost sedmnáctky Mintu, založené pochopitelně na Ubuntu 14.04 LTS. Prostředí Cinnamon a MATE opět v aktuální verzi.