Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Mint

V dnešním testu se podíváme na další ADATA SSD z herní řady XPG GAMMIX. Jak ADATA říká, Performance Meets Durability.
V dnešním testu se podíváme na PCIe Gen4 SSD v podání ADATA, SSD využívá řadič Phison E16, stejně jako další PCIe Gen4 disky.
A přijíždí další SSD, tentokráte dostupné TLC SSD společnosti Gigabyte.
ADATA působí na poli SSD poměrně dlouho a letos se chystá dokonce i na Gen4 SSD, dnes se podíváme na jedno z nejlevnějších 2TB NVMe SSD na trhu.
V dnešní recenzi se podíváme na stále více rozšířená externí SSD, tentokráte se mi do rukou dostal disk společnosti HyperX.
Nová verze desktopu postaveného nad GTK+v3 frameworkem přináší obligátní várku evolučních vylepšení a oprav, ale došlo i na pár zajímavostí.
Linux Mint logo 2012
Po standardních variantách s prvořadými desktopy přichází nejnovější Linux Mint též ve variantách s neustále se měnícím KDE a neustále stejným Xfce.
 
Ten progresivnější z desktopů spojovaných s distribucí Linux Mint, přichází v nové verzi. Pohánět jistě bude i budoucí vydání samotného Mintu.
Osmnácté vydání distribuce Mint, která už dávno převzala po Ubuntu roli příjemného distra pro masy, bude stavět na Ubuntu 16.04 LTS Přinese ale také první vlastní aplikace, jelikož spokojenost s...
Linux Mint logo 2012
Nová verze stále zakládá na Buntu 14.04 LTS, takže bude plně podporována až do roku 2019. Mint 17.3 je tak dalším evolučním vydáním se dvěma desktopovými prostředími postavenými na různých...
Nejnovější varianta populární linuxové distribuce Mint přichází s KDE desktopem. Zároveň tvůrci nedávno poděkovali dárcům.
Podpora až do roku 2019, to je hlavní vlastnost sedmnáctky Mintu, založené pochopitelně na Ubuntu 14.04 LTS. Prostředí Cinnamon a MATE opět v aktuální verzi.
U notebooků s výměnnou grafikou a lehkých malých strojů nebude nutné v případě Eurocomu (v Česku prodávaný pod značkou Goldmax) volit Windows. Výrobce zavádí do nabídky i Linux v několika podobách.
Linux Mint logo 2012
Fork Ubuntu, řešící nevoli uživatelů ohledně prostředí Unity a GNOME 3, přichází v nové verzi. Linux Mint 16 je domovským OS prostředí Cinnamon a MATE.
Linux Mint 15 - mintwelcome
Zdá se, že tento rok si Canonical nezapíše mezi ty nejúspěšnější. Ubuntu přešlapuje na místě, Canonical dává enormní množství sil vývojářů na Mir a Ubuntu Phone a tak se není čemu divit, že občas...